9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Календар

23 квітня 2020 року – календар з повчанням

Світла седмиця – загальниця. Четвер Світлої седмиці. 
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. ТерентіяПомпіяАфриканаМаксимаЗинона, ОлександраФеодора та інших 33-х (бл. 249-251).

Мчч. Якова пресвітера, Азадана та Авдикія дияконів, Персидських (бл. 380). Прмчч. багатьох священної обителі Пантократора, що в Дау Пенделі (Аттика) постраждали (бл. 1680). Сщмч. Григорія V, патріарха Константинопольського (1821).

Сщмч. Флегонта пресвітера (1938). Мч. Димитрія (1942).

Євангельські Читання

Діян., 6 зач., II, 38-43. Ін., 8 зач., III, 1-15.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Блага праця тих, які здоровими міркуваннями розбивають громіздку брехню проти істини Воскресіння. Читай та озброюйся цими міркуваннями; але при цьому не лінуйся все більше і більше давати простору для входу у тебе сили Воскресіння Христового.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Чим більше будеш робити це, тим більше будеш дихати повітрям Воскресіння, і тим безпечнішим стає від усіх стріл ворожих, направлених проти цієї істини. Запитаєш, що ж для цього потрібно? Нічого особливого: будь тим, ким повинен ти бути за завітом, у який вступив в святому хрещенні, яке і є нашим воскресінням.

 

Обплював ти сатану та всі справи його? – і продовжуй так тримати себе у відношенні до нього. З’єднувався ти з Христом? – і перебувай з Ним. Справи пітьми і світла є явними. Бігай від одних та належ до інших. Але роби це без всяких поступів, навіть маленьких.

Вас може зацікавити

8 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 квітня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний