0.6 C
Lutsk
Середа, 30 Листопад, 2022
Календар

9 грудня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 27-а після після П’ятидесятниці. Глас 1.
Різдвяний піст.
Дозволяється їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Аліпія стовпника (640).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОсвячення церкви вмч. Георгія в Києві (1051-1054). Совершается служба с полиелеемСвт. Інокентія, єп. Іркутського (1731).

Прп. Якова пустельника Сирійського (457). Прп. Стиліана Пафлагонського (V-VI).

Сщмчч. ІоаннаГеоргіяНазаріяВасиліяВасилія, Іллі, ВасиліяДаниїлаМихаїла, Миколая пресвітерів, прмч. Тихона (1937). Мч. Петра (після 1937).

День єпископської хіротонії Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви. 

Євангельські Читання

1 Тим., 287 зач., V, 22 – VI, 11. Лк., 90 зач., XVIII, 15-17, 26-30.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА: “ЯКЩО НЕ НАВЕРНЕТЕСЬ І НЕ СТАНЕТЕ, ЯК ДІТИ, ТО НЕ ВВІЙДЕТЕ У ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ”.

ДИТЯЧА ПОБУДОВА СЕРЦЯ Є ЗРАЗКОВОЮ. ДІТИ ДО ТИХ ПІР, ПОКИ У НИХ НЕ РОЗКРИЛИСЯ ЕГОЇСТИЧНІ ПРАГНЕННЯ, Є ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ.
ЩО МИ БАЧИМО У ДІТЕЙ? ПОВНОТУ ВІРИ, ЯКА НЕ РОЗДУМУЄ, БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ ПОСЛУХ, ЩИРУ ЛЮБОВ ТА СПОКІЙ ПІД ПОКРОВОМ БАТЬКІВ, ЖВАВІСТЬ ТА СВІЖІСТЬ ЖИТТЯ З РУХЛИВІСТЮ ТА БАЖАННЯМ НАВЧАТИСЯ І ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ.
АЛЕ СПАСИТЕЛЬ ОСОБЛИВО ВІДЗНАЧАЄ ОДНУ ХАРАКТЕРИСТИКУ – ЦЕ СМИРЕННЯ: “ХТО ПОКОРИТЬСЯ, ЯК ДИТИНА ОСЬ ЦЯ, ТО Й БУДЕ БІЛЬШИМ У ЦАРСТВІ НЕБЕСНОМУ”.
БО ЯКЩО Є СПРАВЖНЄ СМИРЕННЯ, ТО Є І ВСІ ЧЕСНОТИ. ВОНО ТОДІ І Є ДОСКОНАЛИМ, КОЛИ ІНШІ ЧЕСНОТИ УЖЕ РОЗЦВІЛИ У СЕРЦІ І ПЕРЕХОДЯТЬ У ЗРІЛІСТЬ; ВОНО Є ЇХ ВІНЦЕМ ТА ПОКРОВОМ.
ЦЕ ТАЄМНИЦЯ ЖИТТЯ ДУХОВНОГО У ХРИСТІ ІСУСІ ГОСПОДІ НАШОМУ. ЧИМ ХТО ВИЩЕ, ТИМ БІЛЬШ СМИРЕННИЙ, БО ВІН ЯСНІШЕ БАЧИТЬ, ЩО НЕ ВІН ТРУДИТЬСЯ ДЛЯ УСПІХУ, А “БЛАГОДАТЬ, ЯКА В НЬОМУ”; І ЦЕ Є “МІРА ВІКУ ВИКОНАННЯ ХРИСТА”.
БО ГОЛОВНЕ В ХРИСТІ ІСУСІ ТЕ, ЩО ВІН “СМИРИВ СЕБЕ, БУДУЧИ ПОКІРНИМ НАВІТЬ ДО СМЕРТІ

Вас може зацікавити

28 жовтня 2019 – календар з повчанням

Редактор Головний

16 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

17 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний