22.6 C
Lutsk
Понеділок, 22 Липень, 2024
Календар

22 серпня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 10-а після П’ятидесятниці. Глас 8.
Успенський піст.
Їжа без олії.

Совершается служба с полиелеемАпостола Матфія (бл. 63). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСобор Соловецьких святих.

Прп. Псоя Єгипетского (IV). Мчч. ЮліанаМаркіана, Іоанна, Якова, ОлексіяДимитріяФотіяПетраЛеонтіяМарії патрикії, протоспафарія Григорія і двох юнаків, за ікону Христа пострадавших (730). Мч. Антонія Александрійського. Свт. Філарета, архієп. Чернігівського (1866).

Прмц. Маргарити (1918).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 67 зач., XXI, 15-25. Літ. – 2 Кор., 167 зач., I, 1-7. Мф., 88 зач., XXI, 43-46. Ап.: Діян., 2 зач., I, 12-17, 21-26. Лк., 40 зач., IX, 1-6.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Архієреї та фарисеї зрозуміли, що

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийГосподь про них говорив притчі, відкрив їм очі, щоб побачили вони істину, та що ж вони зробили через це?

 

Вигадували, як би вбити Господа. Якби упередження не викривило їхню розсудливість, то їм слід було, якщо не повірити, як цього вимагали повчання, то обговорити уважно, чи все насправді не так, як пояснює Спаситель.

 

Упередження штовхнуло їх на криву дорогу, і вони потім виявилися боговбивцями. І завжди так, і нині так.

 

Німці, а за ними і наші онімлені розумом, як тільки побачать у Євангелії чуло, відразу кричать: “неправда, неправда, цього не було і не могло бути, треба це викреслити”. Хіба це не те ж саме, що і вбити?

 

Перегляньте всі книги цих розумників, ні в одній ви не знайдете названих причин, чому вони так думають; ні один з них нічого не може сказати проти того, чим доводиться істина євангельська, і ні один не спробував вникнути у доводи, якими розсудливі люди викривають їхню брехню.

 

Говорять вони тільки своє, що бути не може і тому не вірять Євангелії. І нічого з ними не зробиш, тому що вони готові йти проти Самого Бога.

Вас може зацікавити

27 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

15 лютого 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

30 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний