10 C
Lutsk
Понеділок, 26 Лютий, 2024
Календар Новини

22 червня 2019 року

                                      
  Седмиця 1-ша після П'ятидесятниці (загальниця). Глас 7.             Посту немає

Віддання свята П’ятидесятниці. Совершается служба на шестьСвт. Кирила, архієп. Александрійського (444). Прав. Олексія Московського (1923). Совершается служба со славословиемПрп. Кирила, ігумена Білоєзерського (1427).

Мцц. Фекли, Марфи та Марії Персидських (346). Прп. Олександра, ігумена Куштського (1439). Сщмч. Петра Черевковського (1613), Блж. Агафії Кушеловської (1843).
Знайдення мощей прп. Рафаїла спов. (2005).

Євангельські Читання

Рим., 79 зач. (от полу́), I, 7-12. Мф., 15 зач., V, 42-48.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто ображає та переслідує вас”.

 

Без любові нікого немає на світі. Люблять батьків та рідних, люблять благодійників та опікунів. Але почуття любові до батьків, рідних, благодійників та опікунів – природнє, яке зароджується саме собою у серці, тому і ціни їй ніякої не дає Господь.

 

Справжня ж християнська любов перевіряється відношенням до недругів. Не тільки яка-небудь легка і випадкова неприємність не повинна применшувати нашої любові до інших, навіть і напасть чи гоніння, біди чи злидні, що навмисно спровоковані ворогом.

 

Ми повинні не тільки благословляти цих людей, а ще й чинити добро їм та молитися за них.

 

Придивись, чи маєш ти таке відношення до своїх недругів, і за тим роби висновок, чи є у тебе християнська любов, без якої немає спасіння?

 

 

 

 

Вас може зацікавити

Православна громада селища Цумань молитовно відзначила 180-річний ювілей храму

Редактор Головний

15 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

19 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний