25.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Липень, 2024
Всі новини Календар

21 березня 2024 року – календар з повчанням

Седмиця 1 Великого посту. Великий піст.

Прп. Феофілакта спов., єп. Нікомідійського (842–845). Ап. від 70-ти Єрма (I). Сщмч. Феодорита, пресвітера Антіохійського (361–363). Прп. Дометія (363). Прпп. Лазаря (1391) та Афанасія (ХV) Муромських, Олонецьких. Сщмч. Іоанна Знаменського пресвітера (1923). Мч. Володимира Ушкова (1942). Ікони Божої Матері «Знамення» Курської-Корінної (1898).

Богослужбові читання Святого Письма:

На 6-му часі: – Іс. 2:11-21. На вечірні: –  Бут. 2:4-19; Притч. 3:1-18.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Бійся Бога і віддаляйся від зла” (Притч. 3:7). Поклади в цьому межу твого говіння, щоб наприкінці його оселився страх Божий і укорінився твердий намір ухилятися від усякого зла, хоча б для цього необхідно було тобі все втратити, навіть життя твоє.

 

Для цього не обмежуйся одним зовнішнім порядком покаяння, але займися особливо собою, увійди в себе і переглянь напрям думок твоїх, чи в усьому він узгоджується з непорушним Божим словом, – оглянь свої схильності й уподобання, чи такі вони, яких вимагає від тебе Господь у Євангелії; поглянь на все життя твоє, чи в усьому воно узгоджене із заповідями Божими.

 

Усе богопротивне оплач і зненавидь, і поклади надалі не повертатися на нього. Коли зробиш так, премудрий будеш, а ні, так ні.

Вас може зацікавити

Проповідь у день свята Богоявлення

Редактор Головний

Митрополит Нафанаїл освятив розпис храму у Теклиному на Камінь-Каширщині. ФОТО

Редактор Головний

Православна громада села Забороль у день пам’яті Адріана та Наталії відзначила престольне свято

Редактор Головний