20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Всі новини Календар

20 грудня 2022 року – календар з повчанням

Свт. Амвросія, єп. Медіоланського (397).

Мч. Афінодора (близько 304). Прп. Павла Послушливого. Мц. Філофеї (1060) (Румун.). Прп. Iоанна, посника Печерського, в Ближніх печерах (XII). Прп. Нила Столобенського (1554). Прп. Антонія Сійського (1556). Прмчч. Сергія та Андроника (1917); сщмч. Антонія пресвітера (1918); свт. Амвросія, єп. Кам’янець-Подільського, спов. (1932); сщмчч. Сергія, Михаїла, Сергія пресвітерів, Никифора диякона, прмчч. Галактіона і Гурія ієромонахів, мч. Іоанна (1937); сщмчч. Петра і Василія пресвітерів (1941).

Селігерської (Володимирської) ікони Божої Матері.

Євангельські Читання

2 Тим., 294 зач., II, 20-26. Лк., 102 зач., XX, 27-44 – за понеділок; 2 Тим., 297 зач., ІII, 16 – IV, 4. Лк., 106 зач., XXI, 12-19 – за вівторок.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

САДУКЕЇ ЗАПЕРЕЧУВАЛИ ПРОТИ ВОСКРЕСІННЯ, ЯКЕ ЗДАВАЛОСЯ ЇМ НЕВИРІШЕНИМ; А ГОСПОДЬ ВИРІШИВ ЙОГО КІЛЬКОМА СЛОВА, І ДО ТОГО Ж ТАК ЯСНО, ЩО ВСІ ЗРОЗУМІЛИ І ВИЗНАЛИ САДУКЕЇВ ПЕРЕМОЖЕНИМИ ПРАВДОЮ СЛОВА ЙОГО.

 

ЩО ТОДІ БУЛИ САДУКЕЇ, ТО НИНІ НЕВІРИ ВСІХ СОРТІВ.

 

НАРОБИЛИ ВОНИ СОБІ БАГАТО МРІЙЛИВИХ ПРИПУЩЕНЬ, ПІДНЯЛИ ЇХ У НЕЗАПЕРЕЧНІ ІСТИНИ ТА РАДІЮТЬ, ДУМАЮЧИ, ЩО ВЖЕ ПРОТИ НИХ І СКАЗАТИ НІЧОГО. НАСПРАВДІ Ж ВОНИ ТАК ПУСТІ, ЩО І ГОВОРИТИ ПРОТИ НИХ НЕ ВАРТО. ВСЕ ЇХ МУДРУВАННЯ – КАРТКОВИЙ ДІМ: ДИХНИ І РОЗЛЕТИТЬСЯ.

 

ЧАСТИНАМИ ЇХ СПРОСТОВУВАТИ НЕМАЄ ПОТРЕБИ, А ДОСТАТНЬО ПОСТАВИТИСЯ ДО НИХ ТАК, ЯК СТАВЛЯТЬСЯ ДО НАС. ГОВОРЯЧИ ПРОТИ СНІВ, НЕ ДОКАЗУЮТЬ НЕВІДПОВІДНОСТІ У СНІ АБО ЙОГО ЧАСТИНІ, А ГОВОРЯТЬ ТІЛЬКИ: ЦЕ СОН, – І ТИМ ВСЕ ВИРІШУЮТЬ.

 

ТОЧНО ТАКА ТЕОРІЯ СТВОРЕННЯ СВІТУ З ТУМАННИХ ПЛЯМ, З ПІДСТАВКАМИ СВОЇМИ Є ТЕОРІЄЮ ДОВІЛЬНОГО ЗАРОДЖЕННЯ, ДАРВІНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ РОДІВ ТА ВИДІВ, І З ЙОГО Ж ОСТАННІМ УЯВЛЕННЯМ ПРО ПОХОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ. ВСЕ, ЯК МАРЕННЯ СОННОГО. ЧИТАЮЧИ ЇХ, ХОДИШ СЕРЕД ТІНЕЙ. А ВЧЕНІ? ТАК, А ЩО З НИМИ ПОРОБИШ? ЇХ ДЕВІЗ: НЕ ЛЮБО НЕ СЛУХАЙ, А БРЕХАТИ НЕ ЗАВАЖАЙ.

Вас може зацікавити

Усі випробування перемагає лише той, хто ввіряє себе Богові – Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Редактор Головний

7 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 лютого Православна Церква вшановує пам’ять святителя Марка Ефеського

Редактор Головний