16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Календар

20 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 2-га після П’ятидесятниці. Глас 8.
Петрів піст.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Феодота Анкірського (303).

Прав. Павла Таганрогзького (прославлення 1999).

Мцц. Калерії (Валерії), Киріакії та Марії в Кесарії Палестинській (284-305). Сщмч. Маркеліна, папи Римського, і мчч. КлавдіяКиріна і Антоніна (304). Сщмч. Маркела, папи Римського, мчч. Сисинія і Киріака дияконів, СмарагдаЛаргіяАпроніанаСатурнинаПапія і Мавра воїнів і Крискентіана, мцц. ПріскиллиЛукини і  Артемії  царівни (304-310).

Сщмч. Андроника, архієп. Пермського (1918). Сщмч. ОлександраВалентинаВеніамінаВіктораОлександраПавлаВолодимира, ІгнатияМихаїлаМиколаяПавлаМиколаяМиколая пресвітерів і мч. Олександра (1918). Сщмч. Петра пресвітера (1919). Собор Іваново-Вознесенських святих.

Євангельські Читання

Рим., 84 зач., III, 19-26. Мф., 20 зач., VII, 1-8.

Святитель Феофан Затворник. Мысли на каждый день года

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“НЕ СУДІТЬ І НЕ СУДИМІ БУДЕТЕ”. ЩО ЗА ХВОРОБА – ПЕРЕСУДИ ТА ОСУДЖЕННЯ. УСІ ЗНАЮТЬ, ЩО ЦЕ ГРІХ, АЛЕ НЕМАЄ НІЧОГО БІЛЬШ ЗВИЧНОГО НАМ  ЗА ОСУДЖЕННЯ. ХТОСЬ СКАЖЕ: “НЕ ВРАХУЙ БОЖЕ ЯК ОСУД”, АЛЕ ВСЕ ТАКИ ОСУДЖЕННЯ ВСЕ ДОВЕДЕ ДО КІНЦЯ.

ХТОСЬ ВИПРАВДОВУЄ СЕБЕ ТИМ, ЩО РОЗУМНІЙ ЛЮДИНІ ПОТРІБНО МАТИ СВОЮ ДУМКУ НА ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У СУСПІЛЬСТВІ, ТОМУ НАМАГАЄТЬСЯ ПОКАЗАТИ, ЩО НЕ ОСУДЖУЄ, А РОЗДУМУЄ НАД ПРОБЛЕМОЮ. АЛЕ І ПЕРЕСІЧНЕ ВУХО НЕ МОЖЕ НЕ РОЗРІЗНИТИ В ЙОГО МОВІ  ОСУДЖЕННЯ.

МІЖ ІНШИМ, ВИРОК ГОСПОДНІЙ ЗА ЦЕЙ ГРІХ – СУВОРИЙ ТА РІШУЧИЙ. ХТО ОСУДЖУЄ ІНШИХ, ТОМУ НЕ МАЄ ВИПРАВДАННЯ. ЯК ЖЕ Ж БУТИ? ЯК ОМИНУТИ БІДИ?

НАЙКРАЩИЙ ЗАСІБ ПРОТИ ОСУДЖЕННЯ ПОЛЯГАЄ ОСЬ У ЧОМУ: ВВАЖАТИ САМОГО СЕБЕ ОСУДЖЕННИМ. ХТО ВІДЧУЄ СЕБЕ ТАКИМ, ТОЙ НЕ МАТИМЕ ЧАСУ ОСУДЖУВАТИ ІНШИХ.

ТІЛЬКИ Й СПРАВ БУДЕ У НЬОГО: ” ГОСПОДИ,  ПОМИЛУЙ! ГОСПОДИ,  ПРОСТИ МОЇ ГРІХИ!”

 

Вас може зацікавити

29 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

16 січня 2023 року – православний календар

Редактор Головний

18 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний