20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Календар

2 квітня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 5-а Великого посту. Глас 8.
Великий піст.
Дозволяється їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрпп. ІоаннаСергіяПатрикія та інших, в обителі св. Савви вбитих (796).

Мц. Фотини (Світлани) самарянині, її синів мчч. Віктора, нареченного Фотином, та Іосії; мцц. АнатоліїФотоФотидиПараскевиКиріакіїДомніни та мч. Севастіана (бл. 66). Мцц. ОлександриКлавдії, ЄвфрасіїМатрони, Іуліанії, Євфимії та Феодосії (310). Свт. Никити, спов., архієп. Аполлоніадського (IX). Прп. Євфросина Синозерського, Новгородського (1612).

Сщмч. Володимира пресвітера (1918). Сщмч. Василія диякона (1938).

Євангельські Читання

На 6-му часі: Іс. XLII, 5-16. На веч.: Бут. XVIII, 20-33. Притч. XVI, 17 – XVII, 17.

Літургія Передосвячених Дарів.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Перед загибеллю гордість буває, а перед упадком бундючність” (Прит. 16, 18). Виходить, що не допускай думок поганих, і не буде падінь.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Між тим, чим більше всього нехтують? Думками. Їм дозволяють бурлити скільки та як угодно, і думати не думають коли-небудь приборкати їх або направити на розумні заняття.

 

А між тим, у цій метушні внутрішній підходить ворог, вкладає зло у серце, зваблює його та схиляє на це зло. І людина, сама того не помічаючи, стає готовою на зло. Залишається їй або виконати сковане серцем зло, або боротися. Але то наше горе, що за останнє майже ніхто не береться, і всі, як зв’язані, ведуться на зло.

Вас може зацікавити

9 березня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

24 квітня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

23 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний