18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Всі новини Календар

19 липня 2022 року – календар з повчанням

Прп. Сисоя Великого (429).

Мчч. Марина, Марфи, Авдифакса, Авакума, Киріна, Валентина пресвітера, Астерія та інших багатьох у Римі (269). Мчч. Ісавра диякона, Інокентія, Філікса, Єрмія, Василія, Перегрина, Руфа і Руфина (III). Мч. Коїнта Фригійського (близько 283). Мц. Лукії діви і з нею мчч. Рикса, Антонія, Лукіана, Ісидора, Діона, Діодора, Кутонія, Ароноса, Капика та Сатура (301). Прп. Сисоя, схимника Печерського, в Дальніх печерах (ХIII). Знайдення мощей прав. діви Іуліанії, кн. Ольшанської (ХVI). Прпп. Тихона, Василія і Никона Соколовських (XVI); Прмч. Євфимія (1931); прмч. Феодора (1943). Собор Радонезьких святих.

Богородсько-Уфимської ікони Божої Матері (1621).

Євангельські Читання

1 Кор., 122 зач., I, 1-9. Мф., 52 зач., XIII, 24-30.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ЄВАНГЕЛІЄ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, ГОВОРИТЬ: ПОСІЯНЕ ДОБРЕ НАСІННЯ, АЛЕ ПРИЙШОВ ВОРОГ І ПОСІЯВ БУР’ЯН ПОСЕРЕД ПШЕНИЦІ.

 

БУР’ЯН – ЦЕ У ЦЕРКВІ ЄРЕСІ, РОЗКОЛИ, ПОГАНІ ДУМКИ В КОЖНОМУ З НАС, ПОЧУТТЯ, БАЖАННЯ І СТРАСТІ. ПРИЙМЕ ЛЮДИНА ДОБРЕ НАСІННЯ СЛОВА БОЖОГО, ВИРІШУЄ ЖИТИ СВЯТО І ПОЧИНАЄ ТАК ЖИТИ.

 

КОЛИ ЗАСНЕ ТАКА ЛЮДИНА, ТОБТО ПОСЛАБИТЬ УВАГУ ДО СЕБЕ, ТОДІ ПРИХОДИТЬ ВОРОГ СПАСІННЯ І ВКЛАДАЄ У НЕЇ ПОГАНІ ПОМИСЛИ, КОТРІ, НЕ БУДУЧИ ВІДКИНУТІ ВІДРАЗУ, ПЕРЕРОСТАЮТЬ У БАЖАННЯ І ЗАВОДЯТЬ СВОЄ КОЛО СПРАВ ТА ПОДІЙ, КОТРІ ПЕРЕКРУЧУЮТЬСЯ ІЗ СПРАВАМИ, ПОЧУТТЯМИ ТА ДУМКАМИ ДОБРИМИ.

 

І ЖИВУТЬ ТАК РАЗОМ ДВОЄ ДО ЖНИВ. ЖНИВА ЦІ – ПОКАЯННЯ. ПОСИЛАЄ ГОСПОДЬ АНГЕЛІВ – ПОЧУТТЯ СТРАХУ БОЖОГО, І ВОНИ, З’ЯВИВШИСЬ, ЯК СЕРП, ПАЛЯТЬ ВСІ БУР’ЯНИ І ПАЛЯТЬ У ВОГНІ САМООСУДЖЕННЯ. ЧИСТА ПШЕНИЦЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ У ЖИТНИЦІ СЕРЦЯ, НА РАДІСТЬ ІЛЮДИНІ, І АНГЕЛАМ, І ПРЕБЛАГОМУ БОГУ, КОТРОМУ В ТРІЙЦІ ПОКЛОНЯЮТЬСЯ.

Вас може зацікавити

24 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архіпастир очолив утреню з чином погребіння Святої Плащаниці у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

9 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний