0.6 C
Lutsk
Вівторок, 7 Лютий, 2023
Всі новини Календар

18 липня 2021 року – календар з повчанням

Неділя 4-та після П’ятидесятниці. Глас 3.
Посту немає.

Совершается служба с полиелеемПрп. Афанасія Афонського (1000). Совершается служба со славословиемЗнайдення чесних мощей прп. Сергія, ігумена Радонежського (1422).

Мцц. Анни і Кирили (304). Прп. Лампада Іринопольського (X).

Сщмч. Генадія пресвітера (1918). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрмцц. вел. кн. Єлизавети та інокині Варвари (1918). Прп. Агапіта спов. (1936).

Ікони Божої Матері, названої “Економіса”.

Євангельські читання

Утр. – Єв. 4-е, Лк., 112 зач., XXIV, 1-12. Літ. – Рим., 93 зач., VI, 18-23. Мф., 25 зач., VIII, 5-13. Прп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 24 зач., VI, 17-23.

Служба прп. Афанасія Афонського може бути перенесена на 6/19 липня.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ЯКА ВІРА СОТНИКА! ЗДИВУВАЛА САМОГО ГОСПОДА. СУТНІСТЬ ЇЇ У ТОМУ, ЩО ВІН СПОВІДУВАВ ГОСПОДА БОГОМ УСЯКИХ, ВСЕМОГУЩИМ ВЛАДИКОЮ І ПОВЕЛИТЕЛЕМ УСЬОГО СУЩОГО; ТОМУ-ТО І ПРОСИВ: ТІЛЬКИ СКАЖИ СЛОВО І ОТРИМАЄ ЗЦІЛЕННЯ ЮНАК МІЙ.
ВІРУЮ, ЩО ВСЕ ТОБІ ПІДВЛАДНЕ І ВСЕ СЛУХАЄТЬСЯ ПОМАХУ ТВОГО. ТАКОЇ Ж ВІРИ І ВІД УСІХ ВИМАГАВ ГОСПОДЬ; ТАКА Ж ВИМАГАЄТЬСЯ І ВІД НАС. У КОГО Є ТАКА ВІРА, ТОЙ НІ В ЧОМУ НЕ МАЄ ПОТРЕБИ І ЩО НЕ ПРОСИТЬ, ВСЕ ОТРИМУЄ.
ТАК ЗАПОВІДАВ САМ ГОСПОДЬ. О, КОЛИ БИ І НАМ ПОТРАПИТИ ХОЧА БИ НА СЛІД ТАКОЇ ВІРИ! АЛЕ І ВОНА Є ДАРОМ, І ДАРУ ЦЬОГО ТАКОЖ ТРЕБА ПРОСИТИ І ПРОСИТИ З ВІРОЮ.
БУДЕМО ЖЕ ПРОСИТИ ЇЇ, ПРИНАЙМНІ З ПОЧУТТЯМ ПОТРЕБИ У НІЙ, ПРОСИТИ ПОСТІЙНО, ДОПОМАГАЮЧИ У ТОЙ ЖЕ ЧАС ЇЇ РОЗКРИТТЮ У НАС ВІДПОВІДНИМИ РОЗДУМАМИ, А БІЛЬШ ЗА ВСЕ ПОКОРОЮ ЗАПОВІДЯМ БОЖИМ.

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією очолив всенічне бдіння напередодні неділі 8-ої після П’ятидесятниці

Редактор Головний

21 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У неділю 32-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив літургію у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний