20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Календар

16 червня 2022 року – календар з повчанням

Мчч. Лукіліана, Клавдія, Іпатія, Павла, Діонісія та мц. Павли діви (270–275).

Сщмчч. Лукіана єп., Максіана пресвітера, Юліана диякона, Маркеліна та Сатурнина в Бельгії (81–96). Перенесення мощей блгв. царевича Димитрія з Углича до Москви (1606). Прмч. Кіпріана (1934); сщмч. Михаїла пресвітера (1938).

Іменованої «Споручниця грішних» Корецької ікони Божої Матері (1622) (перехідне святкування в четвер 1-ї седмиці після П’ятидесятниці).

Євангельські Читання

Рим., 81 зач., I, 28 – II, 9. Мф., 13 зач., V, 27-32.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Всякий, хто дивиться на жінку… уже прелюбодіяв з нею”. Як же бути, якщо живучи у суспільстві, не можна не дивитися на жінок? Але ж не просто той, хто дивиться на жінку, вже прелюбодіє, а тільки той, хто дивиться з бажанням.

 

Дивитися – дивись, а серце на прив’язі тримай. Дивися очима дітей, які дивляться на жінок чисто, без всяких дурних думок. Жінок і любити слід, бо в заповіді про любов до ближніх не виключаються вони, – але любов’ю чистою, у якій є в думці душа та духовність, окрім всього іншого…

 

У християнстві, як перед Богом, немає чоловічої статі, ні жіночої, так і у взаємних відносинах християн. Скажеш, складно. Так, без боротьби не буває, але боротьба передбачає нехотіння злого, нехотіння ж милостивим Господом перетворюється у чистоту.

Вас може зацікавити

У «‎ПЦУ»‎ немає великої пастви, – керуючий справами УПЦ митрополит Антоній

Редактор Головний

Керуючий єпархією звершив Всенічне бдіння напередодні 34-ої Неділі після П’ятидесятниці

Редактор Головний

16 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний