21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Календар

16 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 2-га після П’ятидесятниці. Глас 8.
Петрів піст.
Дозволяється їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. ЛукіліанаКлавдія, ІпатіяПавлаДіонісія та мц. Павли діви (бл. 270-275).

Сщмчч. Лукіана єп., Максіана пресвітера, Юліана диякона, Маркеліна та Сатурнина в Бельгії (бл. 81-96). Перенесення мощей блгв. царевича Димитрия з Углича до Москви (1606).

Прмч. Кіпріана (1934). Сщмч. Михаїла пресвітера (1938).

Юзької ікони Божої Матері (1615).

Євангельські Читання

Рим., 86 зач., IV, 4-12. Мф., 22 зач., VII, 15-21 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Бережіться лжепророків”. З початку християнства і до нині ще не було часу, коли би не мала значення ця пересторога. Господь не вказав, яких саме остерігатися неправдивих пророків, або як їх визначити? Вони змінюються, як мода, і кожен час породжує своїх.

Вони завжди виступають в одязі овечому, під видом доброзичливості у вчинках та з привидом істини у речах. У наш час одяг їх пошитий з прогресу, цивілізації, просвітлення, свободи думок та справ, особистого переконання, які не приймають віри, і тому подібного. Усе це улеслива покришка.

Тому-то, зустрічаючи виставку цього одягу, не спіши відкривати вуха твого мові одітих у нього пророків. Приглянься, чи не ховається вовк під цим овечим одягом. Знай, що Господь – єдиний двигун до істиної досконалості, єдиний пом’якшувач істини, який дає переконання, яке ніщо у світі не має сили похитнути. Тому, як тільки помітиш у промовах нових пророків яку-небудь тінь протиріччя вченню Господа, знай, що це вовки-хижаки, і відвернися від них.

Вас може зацікавити

18 січня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

18 червня 2019 року

Редактор Головний

14 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний