28.5 C
Lutsk
П’ятниця, 12 Липень, 2024
Календар

17 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 2-га після П’ятидесятниці. Глас 8.
Петрів піст.
Дозволяється їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Митрофана, патріарха Константинопольського (бл. 326). Совершается служба с полиелеемПрп. Мефодія, ігумена Пешноського (1392).

Мчч. ФронтасіяСеверинаСеверіана та Силана (I). Мч. Конкордія (бл. 175). Сщмч. Астія, єп. Диррахійського (II). Прп. Зосими, єп. Вавилона Єгипетського (VI). Сщмч. Георгія пресвітера (1941) (Серб.). Сщмч. Іоанникія, митр. Чорногорсько-Приморського (1945) (Серб.).

Сщмч. Петра пресвітера (1918). Знайдення мощей сщмч. Петра, архієпископа Воронезького (1999).

Євангельські Читання

Рим., 87 зач., IV, 13-25. Мф., 23 зач., VII, 21-23 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский“Не всякий, хто говорить Мені: Господи! Господи! ввійде у Царство Небесне, але той, хто виконує волю Отця Мого Небесного”. Однією молитвою не спасешся; з молитвою треба поєднати і виконання волі Божої, – всього, що лежить за званням його та устроєм життя. І молитва предметом своїм повинна мати переважно прохання про те, щоб Бог сподобив нас не відступати ні в чому від святої волі Його.

І навпаки, хто має ревність виконувати у всьому волю Божу, того і молитва відважніша перед Богом та доступніша до престолу Його. Навіть так буває, що ж ходіння у волі Божій не супроводжує молитві, там сама молитва не буває справжньою молитвою, тверезою та сердечною, а тільки зовнішньою, читальною, під час якої моральна несправність як туманом закривається багатослів’ям, при невлаштування та блуканні думок. Треба і те, й інше владнати благочестям, і буде плід.

Вас може зацікавити

31 березня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

30 квітня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний