3.9 C
Lutsk
Субота, 27 Лютий, 2021
Календар

14 листопада 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 23-а після П’ятидесятниці. Глас 5.
Посту немає.

Совершается служба на шестьБезсрібників та чудотворців Косми  і Даміана Асійських і матері їх прп. Феодотії (III).

Сщмчч. Іоанна єпископа і Якова пресвітера, що в Персії постраждали (бл. 345). Мцц. Кирієни та Іуліанії  (305-311). Мч. Єрмінінгельда, царевича Готфського (586). Мчч. КесаріяДасія і з ними п’яти (VII).

Сщмчч. Олександра і Феодора пресвітерів (1918). Прп. Сергія, архієп. Єлецького і Мелітопольського, сщмчч. Олександра і Димитрія пресвітерів, мц. Єлисавети (1937). Мч. Петра (1941).

Євангельські Читання

Безсрібреників: 1 Кор., 153 зач., XII, 27 – XIII, 8. Мф., 34 зач. (от полу́), X, 1, 5-8. Ряд.: 2 Кор., 185 зач., VIII, 1-5. Лк., 36 зач., VIII, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“НЕМАЄ НІЧОГО ТАЄМНОГО, ЩО НЕ СТАЛО БИ ЯВНИМ, НІ СОКРОВЕННОГО, ЩО НЕ ЗРОБИЛОСЯ БИ ВІДОМИМ І НЕ ВИЯВИЛОСЯ Б”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ВИХОДИТЬ, ЯК БИ МИ НЕ ХОВАЛИСЯ ЗІ СВОЇМИ ПОГАНИМИ СПРАВАМИ, ЇМ НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАС ВЕДЕТЬСЯ ЗАПИС, ЯКИЙ СВОГО ЧАСУ І БУДЕ ПРЕД’ЯВЛЕНИЙ.

 

ЩО Ж ЦЕ ЗА ХАРТІЯ, НА ЯКІЙ ПИШЕТЬСЯ ЦЕЙ ЗАПИС? СОВІСТЬ НАША. ЗМУШУЄМО МИ ЇЇ ІНКОЛИ МОВЧАТИ – ВОНА І МОВЧИТЬ. АЛЕ ХОЧ І МОВЧИТЬ, А СВОЮ СПРАВУ РОБИТЬ, ВЕДЕ НАЙБІЛЬШ ТОЧНИЙ ЛІТОПИС СПРАВ НАШИХ.

 

ЯК БУТИ, ЯКЩО ТАМ ЗАПИСАНО БАГАТО ПОГАНОГО? ТРЕБА ЗГЛАДИТИ НАПИСАНЕ. ЧИМ? СЛЬОЗАМИ ПОКАЯННЯ. ЦІ СЛЬОЗИ ВСЕ ЗМИЮТЬ І СЛІДУ НІЯКОГО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ВІД ТОГО ПОГАНОГО, ЩО БУЛО ЗАПИСАНО. ЯКЩО Ж НЕ ЗМИЄ, ТО НА СУДІ ДОВЕДЕТЬСЯ САМИМ ПЕРЕРАХУВАТИ ВСЕ НАПИСАНЕ. А ОСКІЛЬКИ ТОДІ ПРАВДА БУДЕ ВЛАСНОЮ У СВІДОМОСТІ, ТО САМІ Ж І СУД СОБІ ВИГОЛОСИМО, А ГОСПОДЬ ЗАТВЕРДИТЬ ЙОГО.

 

ТОДІ БУДЕ РІШЕННЯ БЕЗАПЕЛЯЦІЙНЕ, ТОМУ ЩО ВСЯКИЙ САМ СЕБЕ ЗАСУДИТЬ, ДО ІНШИХ Ж І СПРАВИ НІКОМУ НЕ БУДЕ. І ВСЕ ЦЕ СТАНЕТЬСЯ В ОДНУ МИТЬ; ПОГЛЯНЕШ І ПОБАЧИШ, ЩО ТИ ТАКЕ; І ОСЬ ГОСПОДЬ ВСЮПРИСУТНІЙ ТОДІ Ж ПОЧУЄ ПІДТВЕРДЖЕННЯ СУДУ; А ОПІСЛЯ ВСЬОМУ КІНЕЦЬ …

Вас може зацікавити

Основи православ’я

prvadmin

21 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 липня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний