9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Календар

13 серпня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 9-та після П’ятидесятниці. Глас 7.
Заговини на Успенський піст.
Посту немає.

Совершается служба на шестьПередсвято винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього. Совершается служба на шестьПрав. Євдокима Каппадокіянина (IX).

Мц. Іуліти (304-305). Свт. Германа, єпископа Осерського (448). Прмч. Діонісія Ватопедського (1822) (Конст.).

Совершается служба со славословиемСщмч. Веніаміна, митр. Петроградського і Гдовського, і з ним вбитих прмуч. Сергія і мчч. Юрія і Іоана (1922). Мч. Максима(1928). Сщмч. Володимира пресвітера (1937). Cщмч. Іоанна пресвітера, св. Констянтина сп., пресвітера, мц. Анни і св. Єлизавети сп. (після 1937).

2 Кор., 167 зач., I, 1-7. Мф., 88 зач., XXI, 43-46, і за п’ятницю (під зачало): 2 Кор., 169 зач., I, 12-20. Мф., 91 зач., XXII, 23-33. Прав.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Мф., 43 зач., XI, 27-30 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДІМ ВАШ ПОРОЖНІМ”, – СКАЗАВ ГОСПОДЬ ПРО ЄРУСАЛИМ. ЗНАЧИТЬ, Є МІРА ДОВГОТЕРПІННЮ БОЖОМУ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

МИЛОСЕРДЯ БОЖЕ ВІЧНО БИ ГОТОВЕ ТЕРПІТИ, ОЧІКУЮЧИ ДОБРА; АЛЕ ЩО РОБИТИ, КОЛИ МИ ДОХОДИМО ДО ТАКОГО РОЗЧАРУВАННЯ, ЩО НЕМАЄ ДО ЧОГО І РУК ПРИКЛАСТИ? ТОМУ ОСЬ І КИДАЮТЬ НАС. ТАК БУДЕ І У ВІЧНОСТІ.

 

ВСІ ГОВОРЯТЬ: МИЛОСЕРДЯ БОЖЕ НЕ ДОПУСТИТЬ ВІЧНОГО ВІДКИДАННЯ. ТАК ВОНО І НЕ ХОЧЕ ТОГО; АЛЕ ЩО РОБИТИ З ТИМИ, ХТО ПЕРЕПОВНЕНІ ЗЛА, А ВИПРАВИТИСЯ НЕ ХОЧУТЬ? ВОНИ САМІ СЕБЕ СТАВЛЯТЬ ЗА РАМКИ МИЛОСТІ БОЖОЇ ТА ЗАЛИШАЮТЬСЯ ТАМ ТОМУ, ЩО НЕ ХОЧУТЬ ВИЙТИ ЗВІДТИ.

 

СПІРИТИ ВИГАДАЛИ БАГАТО НАРОДЖЕНЬ, ЯК ЗАСІБ ДО ПЕРЕОЧИЩЕННЯ ГРІХІВ. АЛЕ ТОЙ, ХТО ОСКВЕРНИВ СЕБЕ ГРІХОМ, ЧЕРЕЗ ОДНЕ НАРОДЖЕННЯ МОЖЕ БУТИ ТАКИМ, ЯК І ЧЕРЕЗ ДЕСЯТЬ ІНШИХ, А ПОТІМ І БЕЗ КІНЦЯ. ЯК Є ПРОГРЕС У ДОБРІ, ТАК Є ПРОГРЕС І У ЗЛІ.

 

МИ БАЧИМО НА ЗЕМЛІ ЖОРСТОКИХ У ЗЛІ; ТАКИМИ ЖЕ МОЖУТЬ ВОНИ ЗАЛИШИТИСЯ І ПОЗА ЗЕМЛЕЮ, А ПОТІМ І НАЗАВЖДИ. КОЛИ ПРИЙДЕ КІНЕЦЬ ВСЬОМУ, А ЙОМУ БУТИ НЕМИНУЧЕ, КУДИ ДІВАТИ ЦИХ ЖОРСТОКИХ У ЗЛІ? ТАК, ЗВИЧАЙНО, ВЖЕ КУДИСЬ ПОЗА ОБЛАСТЮ СВІТЛОЮ, ЯКА ВИЗНАЧЕНА ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОТРУДИВСЯ НАД СОБОЮ ЗАДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СВОЇХ НЕЧИСТОТ.

 

ОСЬ І ПЕКЛО! ТІ, ХТО НЕ ВИПРАВИВСЯ ПРИ КРАЩИХ ОБСТАВИНАХ, ХІБА ВИПРАВЛЯЮТЬСЯ ПРИ ГІРШИХ? А ЯКЩО Ж НІ, ТО ОСЬ І ВІЧНЕ ПЕКЛО! НЕ БОГ – ВИНУВАТЕЦЬ ПЕКЛА ТА ВІЧНИХ У НЬОМУ МУК, А САМІ ГРІШНИКИ. НЕ БУДЕ НЕРОЗКАЯНИХ ГРІШНИКІВ, І ПЕКЛА НЕ БУДЕ.

 

ГОСПОДЬ ДУЖЕ БАЖАЄ, ЩОБ НЕ БУЛО ГРІШНИКІВ, ДЛЯ ТОГО І НА ЗЕМЛЮ ПРИХОДИВ. ЯКЩО ВІН БАЖАЄ БЕЗГРІШНОСТІ, ТО, ЗНАЧИТЬ, БАЖАЄ І ТОГО, ЩОБ НІХТО НЕ ПОТРАПИВ У ВІЧНІ МУКИ. ВСЯ СПРАВА ЗА НАМИ. ДАВАЙТЕ ЖЕ ЗМОВИМОСЯ ТА ЗНИЩИМО ПЕКЛО БЕЗГРІШНІСТЮ. ГОСПОДЬ БУДЕ ТІЛЬКИ РАДИЙ ТОМУ; ВІН І ВІДКРИВ ПРО ПЕКЛО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ КОЖЕН ОСТЕРІГАВСЯ ПОТРАПИТИ ТУДИ.

Вас може зацікавити

9 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 грудня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний