17.8 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю 7-му після Пасхи Архіпастир очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Ківерці

28 травня 2023 року, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Ківерці.

Його Високопреосвященству співслужили співслужили настоятель храму та благочинний округи прот. Олександр Кондратюк, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), клірики храму та гості у священному сані.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після єктенії Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричасного вірша клірик храму прот. Андрій Яковлюк зачитав Звернення Синоду УПЦ з нагоди тридцять першої річниці Харківського Архієрейського Собору та першої річниці Собору Української Православної Церкви, що відбувся у місті Києві.

Виголосивши відпуст, Архіпастир привітав паству з неділею та побажав, щоб Господь благословив миром українську землю.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі про блудного сина Архіпастир звершив вечірнє богослужіння. ФОТО

Редактор Головний

Афонський святий про те, у якому порядку потрібно здобувати чесноти

Редактор Головний

Розпочались святкування з нагоди дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний