22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Всі новини Календар

10 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 3-тя після П’ятидесятниця. Глас 1.
Петрів піст.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомCовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрав. Іоанни мироносиці (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Самсона странноприїмця (бл. 530). Знайдення мощей прп. Амвросія Оптинського (1998).

Прп. Севіра пресвітера (VI). Прп. Георгія Іверського, Афонського (1065). Прп. Мартіна Туровського (після. 1146). Прп. Серапіона Кожеєзерського (1611).

Сщмчч. Григорія, Олександра та Володимира пресвітерів (1918). Сщмч. Петра пресвітера (1939).

Євангельські Читання

Прп. Сампсона: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 67 зач., XII, 32-40 . Ряд.: Рим., 85 зач., III, 28 – IV, 3. Мф., 24 зач., VII, 24 – VIII, 4.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийЄВАНГЕЛІЄ, ЯКЕ МИ ЧУЄМО СЬОГОДНІ У ХРАМІ, ГОВОРИТЬ НАМ ПРО ТЕ, ЩО ТОЙ, ХТО СЛУХАЄ СЛОВА ГОСПОДА ТА ВИКОНУЄ ЇХ ПОДІБНИЙ ТИМ, ХТО БУДУЄ БУДИНОК СВІЙ НА КАМЕНІ, А ТОЙ, ХТО СЛУХАЄ, АЛЕ НЕ ВИКОНУЄ, – ПОДІБНИЙ ТИМ, ХТО БУДУЄ БУДИНОК НА ПІСКУ.

 

ЗАВЧІТЬ ЦЕ КОЖЕН І ЯКНАЙЧАСТІШЕ ПОВТОРЮЙТЕ, ІСТИНА, ЯКА ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В ЦЬОМУ, КОЖНОМУ ЗРОЗУМІЛА. І ВЛАСНого ДОСВІДу КОЖЕН ІЗ НАС МАЄ ЧИМАЛО.

 

ДУМКИ, НАПРИКЛАД, ПОКИ ЩЕ ДУМАЄШ ПРО ЩОСЬ, БУВАЮТЬ НЕ СТІЙКИМИ І СПАЛАХУЮТЬ; КОЛИ Ж НАПИШЕШ ЇХ НА папері, ВОНИ ОТРИМАЮТЬ СТІЙКІСТЬ ТА НЕПОРУШНІСТЬ.

 

ПІДПРИЄМСТВО ЯКЕ-НЕБУДЬ БУВАЄ НЕНАЛАГОДЖЕНЕ ТА ЗМІНЮЄТЬСЯ ТОДІ, ДОПОКИ НЕ ПІШОВ ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА, А ЯК ТІЛЬКИ ЗАПУСКАЄТЬСЯ, УСІМ ДОДАТКОВИМ ДУМКАМ КІНЕЦЬ.

 

ТАК І ПРАВИЛА МОРАЛІ ДОПОКИ НЕ ВИКОНУЮТЬСЯ, ВОНИ ЯК НІБИ ЧУЖІ, ПОЗА НАМИ І НЕ СТІЙКІ, А КОЛИ ВИКОНУЄШ ЇХ, ВОНИ ПРОНИКАЮТЬ ВСЕРЕДИНУ, ПОСІДАЮТЬ В СЕРЦІ І ПОКЛАДАЮТЬ В НЬОМУ ОСНОВУ ХАРАКТЕРУ – ДОБРОМУ ЧИ ПОГАНОМУ.

 

ТОМУ “БЛЮДИТЕ КАКО ОПАСНО ХОДИТЕ!”

 

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією звершив молебень перед початком доброї справи у кафедральному соборі

Редактор Головний

6 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Як постувати під час війни та лих

Редактор Головний