20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Духовенство Олексіївського благочиння провело Різдвяний благодійний концерт для ЗСУ та дітей-сиріт

У неділю, 14 січня 2024 року, в день свята Обрізання Господнього та пам’яті святителя Василія Великого, з благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ, митрополита Волинського і Луцького Нафанаїла, у районному будинку культури м. Камінь-Каширський відбувся Різдвяний благодійний концерт “Христова зірка спасіння”

Захід відбувся за участі настоятелів та церковних хорів храмів Олексієвського благочиння Камінь-Каширського району.

Участь у концерті взяли церковні хори храмів сіл: Олексіївка, Видерта, Осівці, Ворокомле, Грудки, Раків Ліс та Брониця. Усі участини благодійного заходу майстерно виконували як сучасні, так і древні, маловідомі колядки.

Під час різдвяного дійства та протягом різдвяних свят у храмах благочиння збиралися кошти, які будуть передані для Збройних Сил України та дітей-сиріт району.

Наприкінці дійства до присутніх звернувся благочинний Олексіївського благочиння протоієрей Богдан Андрійчук, який привітав віруючих з Різдвяними святами, побажав усім духовного і тілесного миру, спокою, радості і довголіття на багато літ земного життя.

Підбиваючи підсумки збору коштів, на концерті протоієрей Богдан озвучив загальну суму, яку віруючі зібрали на потреби наших захисників та діток, які позбавленні батьківського піклування. А це 121 246 гривень. 

Спаси Господи усіх за труди! 

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята храму на честь Різдва Христового м. Горохів

Редактор Головний

На кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської встановили четвертий з п’яти куполів

Редактор Головний

Як постувати під час війни та лих

Редактор Головний