3.3 C
Lutsk
Понеділок, 4 Березень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Залякування тривають: вночі у Садові прихильники ПЦУ залили будинок священника гноївкою

Спокійний сон 5-річної дитини разом з мамою цієї ночі перетворився на справжнісіньке жахіття. Переляканий хлопчик прокинувся від звуку розбитого скла та шуму кинутого відра, а потім кімнатою поширився сморід. Як виявилося згодом – від розлитої гноївки.

Саме такими були реалії ночі з 14 на 15 квітня 2021 року у будинку священника Володимира Мелеся, що проживає разом з сім’єю у селі Садів. О 2.50 ночі невідомі прийшли до церковної хатини та розбили вікна, кинувши у них 3 відра гноївки. Одне з відер, власне, і вилилося на ліжко, де спала донька священнослужителя УПЦ разом зі своїм малолітнім сином.

На місце події приїхали представники правоохоронних органів, які встановили, що скоєне – це дії рук представників «ПЦУ», які, не чекаючи рішення суду, чинять самосуд та намагаються усіма силами виселити священника на вулицю.

Наразі відомості про інцидент правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває розслідування.

Нагадаємо, що 2 лютого 2019 року церковні рейдери в Садові зрізали замки на храмі УПЦ та захопили будівлю, оголосивши храм власністю ПЦУ.

Захопленого храму новітнім “богоборцям” виявилось мало та “представники ПЦУ” поклали око на церковний будинок, в якому проживає та звершує богослужіння для гонимої громади, настоятель – протоієрей Володимир Мелесь.

Розбиті вікна, погрози гранатами, побиття дітей священника… І ось тепер ці відра з гноївкою… З якої це такої «любові» представники ПЦУ чинять подібні речі? Якими заповідями керуються? У кого вони вірять та кому моляться? Адже що храм, що будинок – це тільки стіни, коли у серцях людей царить лише злоба і ненависть.

Триває Великий піст, незабаром усі ми зустрінемо світле свято Христового Воскресіння. Здавалося б, кожен мав би заглянути у свою душу, покаятися в гріхах, стати на шлях виправлення. А що бачимо? Гріх ще більше полонить душу.

Цікаво, чи такому життю навчають своїх вірян у храмах ПЦУ… Чи те, що сталося цієї ночі, лише дії окремих людей?У будь-якому разі над усіма нами завжди є Всевидячий Бог, про що ніколи не слід забувати. Бо всі ми під Ним ходимо і ніколи не знаємо, що чекає на нас завтра.

Вас може зацікавити

Проповідь у неділю четверту Великого посту

Редактор Головний

Вікарій єпархії взяв участь у зустрічі щодо святкування різдвяних свят в умовах карантину

Редактор Головний

Єпископ Афанасій освятив оновлений престол Свято-Покровського храму у селищі Цумань

Редактор Головний