7.2 C
Lutsk
Неділя, 28 Травень, 2023
Волинська єпархія Новини

За сприяння ВДС благодійники з Польщі та України зробили подарунок онкохворим дітям Волині

«Що зробили ви одному з малих цих – Мені ви зробили», – так сказав Христос-Спаситель. Допомога ближньому є актуальною будь-коли, а особливо у теперішній непростий час. І хоча головною проблемою сьогодення є пандемія коронавірусу, не слід забувати, що у світі чимало людей продовжують потерпати від інших недугів, зокрема, від онкозахворювань. І вони, особливо діти, потребують уваги та допомоги.

Днями, за сприяння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) віряни Варшавсько-Бєльської єпархії Польської Православної Церкви зробили цінний дарунок для онкогематологічного відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Благодійники придбали для потреб відділення сканер для судин NAVI-130 із підставкою орієнтовною вартістю 5 тисяч євро, два пульсових оксиметра, а також крісла-візочки та одноразові пелюшки для дитини-інваліда Олександра Задерейка.

До реалізації цього благодійного вчинку долучилися ГО «Всеукраїнська асоціація журналістів «Четверта влада» на чолі із Хенріком-Чеславом Кошьчєльни, керівник підприємства «Луцьккартон» Юлія Колесник, а також волинська ГО «Вирок жити», яка вже не перший рік займається допомогою онкохворим дітям.

Передача придбаного благодійниками медичного обладнання відбулася 26 травня. Його співробітникам онкогематологічного відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання передали голова ГО «Вирок жити» Оксана Горбова, очільник ГО «Всеукраїнська асоціація журналістів «Четверта влада» Хенрік-Чеслав Кошьчєльни, а також викладач ВДС священик Павло Чамахуд.

КОСТЯНТИН ОЛЕКСЮК

Джерело

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив всенічну напередодні першої річниці освячення Свято-Миколаївського храму Луцька

Редактор Головний

У Луцьку вдруге відбувся Фестиваль недільних шкіл. ФОТО

Редактор Головний

У неділю 36-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив Богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний