18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини

За сприяння ВДС благодійники з Польщі та України зробили подарунок онкохворим дітям Волині

«Що зробили ви одному з малих цих – Мені ви зробили», – так сказав Христос-Спаситель. Допомога ближньому є актуальною будь-коли, а особливо у теперішній непростий час. І хоча головною проблемою сьогодення є пандемія коронавірусу, не слід забувати, що у світі чимало людей продовжують потерпати від інших недугів, зокрема, від онкозахворювань. І вони, особливо діти, потребують уваги та допомоги.

Днями, за сприяння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) віряни Варшавсько-Бєльської єпархії Польської Православної Церкви зробили цінний дарунок для онкогематологічного відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Благодійники придбали для потреб відділення сканер для судин NAVI-130 із підставкою орієнтовною вартістю 5 тисяч євро, два пульсових оксиметра, а також крісла-візочки та одноразові пелюшки для дитини-інваліда Олександра Задерейка.

До реалізації цього благодійного вчинку долучилися ГО «Всеукраїнська асоціація журналістів «Четверта влада» на чолі із Хенріком-Чеславом Кошьчєльни, керівник підприємства «Луцьккартон» Юлія Колесник, а також волинська ГО «Вирок жити», яка вже не перший рік займається допомогою онкохворим дітям.

Передача придбаного благодійниками медичного обладнання відбулася 26 травня. Його співробітникам онкогематологічного відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання передали голова ГО «Вирок жити» Оксана Горбова, очільник ГО «Всеукраїнська асоціація журналістів «Четверта влада» Хенрік-Чеслав Кошьчєльни, а також викладач ВДС священик Павло Чамахуд.

КОСТЯНТИН ОЛЕКСЮК

Джерело

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією очолив богослужіння Навечір’я Різдва Христового у кафедральному соборі

Редактор Головний

Напередодні свята Введення архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

Напередодні Благовіщення Архіпастир очолив вечірнє богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний