6.7 C
Lutsk
Понеділок, 20 Вересень, 2021
Новини УПЦ

З життєвими негараздами треба боротися любов’ю, вірою і молитвою – Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів у своїй проповіді в Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Життєві негаразди і незручності, які ми зустрічаємо на землі, – це не те, чого треба боятись і знемагати через це. Це те, проти чого треба боротися любов’ю, вірою і молитвою», — зазначив Предстоятель та наголосив, що боятися слід тільки Бога.

Блаженніший владика також застеріг від впливу чаклунів і ворожок, які якраз і наганяють на людину непродуктивний страх.

За словами Архіпастиря, аби вплинути на людину, чаклуни поводять себе неадекватно. У такий спосіб вони змушують людину боятися їх і відволікають від життя в молитві та добрих справах. «А коли людина боїться, то потрапляє в область брехні», — додав владика і закликав завжди пам’ятати: «Бог виганяє брехню з душі людської».

Наше земне життя, як зауважив Його Блаженство, Свята Церква порівнює з морем, яке завжди хвилюється, і його великі хвилі нещадно вдаряють нас.

Однак, як застеріг Блаженніший Митрополит Онуфрій, ми не повинні боятися «великим страхом цих хвиль, ми повинні боятися Бога, який має владу над всіма творіннями і в тому числі над хвилями житейськими».

«Та людина, яка так себе духовно налаштовує, що боїться тільки Бога, а більш нічого у світі не боїться, носить на собі Божу благодать, що зміцнює її, захищає та робить гідною вічного спасіння на небі во Христі Іісусі Господі нашому», — підсумував владика.

Вас може зацікавити

Напередодні дня вшанування Ікони Божої Матері “Споручниця грішних” єпископ Афанасій очолив всенічну у с. Верхи

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій. ФОТО

Редактор Головний

Не треба прикликати диявола! Прикликайте лише Бога! – Предстоятель

Редактор Головний