7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив літургію у Камінь-Каширську. ФОТО

7 квітня 2020 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, вікарій Волинської і Луцької єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі м. Камінь-Каширськ.

Його Преосвященству співслужили  благочинний Олексіївського округу Волинської єпархії прот. Богдан Андрійчук, настоятель  храму прот. Георгій Михайлов, благочинний Камінь-Каширської округи прот. Степан Михалюк, клірики храму та гості у священному сані.

Під час Божественної літургії були піднесені сугубі прохання за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

У часі богослужіння владика виголосив проповідь.


Свято Благовіщення Пресвятої Богодиці присвячене великій події, коли в Назарет до Діви Марії був посланий архангел Гавриїл, який сповістив їй велику чудну новину.

«Архангельский глас вопием Ти Чистая» — такими словами прославляємо ми сьогодні Пресвяту Діву Марію. Ми вшановуємо Її за віру, чистоту и непорочність душі, за смирення, за відданість волі Божій.


Наостанок, архієрей ще раз привітав усіх зі святом та благословив усіх.

Нагадаємо, напередодні свята Благовіщення  єпископ Афанасій очолив вечірню у Михнівському монастирі.

 

Вас може зацікавити

Благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія на Великий піст

Редактор Головний

Димитрівська поминальна субота у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

Редактор Головний

Розпорядження архієпископа Нафанаїла щодо запобігання пожеж у природних екосистемах

Редактор Головний