6.7 C
Lutsk
Субота, 23 Січень, 2021
Волинська єпархія Новини

Вихованці недільної школи у Ківерцях взяли участь у Різдвяному фестивалі

 12 січня на площі ім. В’ячеслава Чорновола у Ківерцях знову лунали веселі колядки та відбувся святковий ярмарок. Цього разу організаторами свята стала Ківерцівська міська рада, громадські організації «Молодіжний Альянс» та «Станція добра». Участь у святковому дійстві взяли і вихованці недільні школи при Свято-Миколаївському храмі на чолі з протоієреєм Андрієм Яковлюком.

Після гучної колядки у виконанні дітей о. Андрій привітав всіх присутніх та побажав всім присутнім – Віри, Надії, Любові та Милосердя! А члени молодіжної організації КРОК, яка діє при цьому ж храмі, після привітань зі сцени взяли участь у ярмарку, на якому представили вироби виготовлені власноруч та різноманітні різдвяні смаколики.

Читати також: Юні вихованці луцької недільної школи показали різдвяну виставу у геріатричному пансіонаті

Присутні разом з колядниками, що виходили на сцену, раз за разом прославляли Народженого та бажали один одному всіх гараздів на весь рік. Охочі смакували кутею, канапками, пили гарячий чай на травах. У рамках святкування відбулась і виставка – ярмарок робіт місцевих умільців.

За участь у ярмарку-фестивалі учасники отримували дипломи від місцевого керівництва. Переможці розваг і конкурсів здобули подарунки. Учасників було чимало, до пізнього вечора лунали зі сцени колядки та привітання.

Джерело 

Вас може зацікавити

Усі святі моліть Бога за нас: закінчився третій день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

У день Різдва Іоанна Предтечі вікарний єпископ звершив Богослужіння у селі Брониця. ФОТО

Редактор Головний

У неділю сиропусну архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний