30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

Юні вихованці луцької недільної школи показали різдвяну виставу у геріатричному пансіонаті

Тривають різдвяні свята, діти і дорослі продовжують прославляти новонародженого Богомладенца Христа колядками, до яких цими днями додалися й новорічні щедрівки.

А особливо гарним цей звичай є тоді, коли він поєднується із добрими справами, коли цим можна принести радість тим, хто потребує особливої уваги та любові. Цієї уваги, зокрема, потребують люди похилого віку, які самі є носіями як життєвого досвіду та мудрості, так і народних традицій, – передає Волинь Правда.

Саме до них разом зі своїми духовними наставниками – протоієреєм Валентином Марчуком та ієромонахом Іллєю (Вишневським) – завітали 14 січня юні прихожани Свято-Миколаївського храму УПЦ прилуцького села Великий Омеляник (фактично церква розташована по вулиці Володимирській міста Луцька), які є вихованцями недільної школи, що діє при цій парафії.

Різдвяну радість вони подарували мешканцям Луцького геріатричного пансіонату. До коляди та віншування долучилась і ГО “Вірю! Надіюся! Люблю!” на чолі із Оленою Марчук.

Колядники влаштували невеличкий вертеп та заспівали низку мелодійних колядок. Окрім улюблених усіма та відомих українських народних різдвяних пісень, таких як “Наш Ісус, мале дитя”, “Бог ся рождає”, та “Нова радість стала” пролунала й композиція “Silent Night” англійською мовою. Звісно, на адресу працівників та мешканців геріатричного пансіонату пролунали щедрівки та віншування.

А після різдвяно-новорічного дійства для мешканців пансіонату була влаштована справжня новорічна багата вечеря, до якої долучилася і піцерія “Фелічіта”, яка презентувала до святкового столу смачну піцу.

І, як годиться, усі разом заколядували, заспівавши традиційну колядку “Нова радість стала”.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія організовує паломницькі поїздки у грудні

Редактор Головний

Два поховання в один день: у Маневичах попрощалися із полеглими захисниками

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл з духовенством м. Луцьк привітав працівників Волинської ОДА та облради з Різдвяними святами та Днем Соборності

Редактор Головний