13.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

Волиняни провели день православної молоді на святкуваннях у Польщі. ФОТО

У свято Стрітення Господнього православна молодь всього світу відзначає день православної молоді.

З цієї нагоди у польському Любліні уже понад 25 років проводять традиційну зустріч молоді. На заходи запрошують не тільки молодих людей міста та навколишніх областей, а й правосланих з інших країн. Цьогоріч захід проводили з 14 до 16 лютого.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, на запрошення архієпископа Люблінського і Холмського Авеля на святкування прибула й делегація з України у складі 18 учасників. Очолили її голова молодіжного єпархіального відділу ієромонах о. Ілля (Вишневський) та клірик Свято-Миколаївського храму м. Ківерці прот. Андрій Яковлюк .

Святкування розпочалися зі святкової Літургії за участі 5-ох архієреїв на чолі на чолі з предстоятелем Польської Автокефальної Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Варшавським і всієї Польщі Савою.

У своїй проповіді владика Савва закликав присутніх бачити один в одному Христа, бути щосекунди «живими», а ще зазначив, що православні не мають старості. Вони постійно повинні бути готовими до допомоги, до справ заради ближнього та Церкви.

Після літургії була спільна трапеза та екскурсія містом Люблін.

У програмі заходів для молоді виступив театр “Panopticum”, який має багато відзнак на міжнародному рівні, їхня вистава була присвячена проблемі знецінення традицій, важливості збереження культури та мови, знання та вивчення історії.

У неділю, 16 лютого, Свято-Преображенський храм міста Люблін знову переповнений. Богослужіння очолив архієпископ Авель у співслужінні ще двох владик та духовенства. Після завершенні Літургії відбулась зустріч архієреїв з молоддю Польщі, України та Білорусії.

Опісля волинська молодь відвідала нацистський концентраційний табір знищення, розташований на околиці Любліна, а завершилась подорож відвідинами Майданеку.

Джерело 

 

Вас може зацікавити

Церковний хор Свято-Миколаївського храму м. Ківерці колядував у Святогорській Лаврі. ВІДЕО

Редактор Головний

У Неділю про розслабленого Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Волинська єпархія передала гуманітарну допомогу у м. Кролевець на Сумщині

Редактор Головний