11.1 C
Lutsk
Неділя, 27 Вересень, 2020
Волинська єпархія Новини

Волиняни провели день православної молоді на святкуваннях у Польщі. ФОТО

У свято Стрітення Господнього православна молодь всього світу відзначає день православної молоді.

З цієї нагоди у польському Любліні уже понад 25 років проводять традиційну зустріч молоді. На заходи запрошують не тільки молодих людей міста та навколишніх областей, а й правосланих з інших країн. Цьогоріч захід проводили з 14 до 16 лютого.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, на запрошення архієпископа Люблінського і Холмського Авеля на святкування прибула й делегація з України у складі 18 учасників. Очолили її голова молодіжного єпархіального відділу ієромонах о. Ілля (Вишневський) та клірик Свято-Миколаївського храму м. Ківерці прот. Андрій Яковлюк .

Святкування розпочалися зі святкової Літургії за участі 5-ох архієреїв на чолі на чолі з предстоятелем Польської Автокефальної Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Варшавським і всієї Польщі Савою.

У своїй проповіді владика Савва закликав присутніх бачити один в одному Христа, бути щосекунди «живими», а ще зазначив, що православні не мають старості. Вони постійно повинні бути готовими до допомоги, до справ заради ближнього та Церкви.

Після літургії була спільна трапеза та екскурсія містом Люблін.

У програмі заходів для молоді виступив театр “Panopticum”, який має багато відзнак на міжнародному рівні, їхня вистава була присвячена проблемі знецінення традицій, важливості збереження культури та мови, знання та вивчення історії.

У неділю, 16 лютого, Свято-Преображенський храм міста Люблін знову переповнений. Богослужіння очолив архієпископ Авель у співслужінні ще двох владик та духовенства. Після завершенні Літургії відбулась зустріч архієреїв з молоддю Польщі, України та Білорусії.

Опісля волинська молодь відвідала нацистський концентраційний табір знищення, розташований на околиці Любліна, а завершилась подорож відвідинами Майданеку.

Джерело 

 

Вас може зацікавити

Священики Волинської єпархії УПЦ звершили панахиду за жертвами Голодомору. ФОТО

Редактор Головний

За два дні загальноєпархіальний хресний хід відвідав ще 15 сіл. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Напередодні свята Первоверховних апостолів єпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний