3 C
Lutsk
Субота, 16 Жовтень, 2021
Волинська єпархія Новини

Волинська єпархія УПЦ запрошує на 5-ий фестиваль талановитих людей з особливими потребами

Уже п’ятий рік поспіль Волинська єпархія Української Православної Церкви організовує фестиваль талановитих людей з особливими потребами “Особлива людина – особливий талант”.

З благословення керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла,  силами єпархіального відділу у справах молоді захід проведуть у Палаці культури міста Луцька 2 грудня, у переддень Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Мета фестивалю – допомогти реалізувати свої творчі здібності дітям, котрим через їхній специфічний розвиток може бути складно досягти таких здобутків, як їхнім здоровим ровесникам. Але ці люди теж прагнуть бути корисними, вони мають свій унікальний світогляд, навички, мрії, вони є щирими і талановитими.

Як повідомив голова відділу ієромонах Ілля (Вишневський), фестиваль відкриється святковим концертом за участю дітей з особливими потребами. Це юнаки та дівчата з синдромом Дауна, а також діти представників ГО «Янголята», у чиїх сім’ях виховують малечу з аутизмом.

Крім них, до концерту долучились діти об’єднання «Повір у себе», у котрому спільно працюють батьки дітей з психофізичними ускладненнями розвитку, та представники Волинського обласного молодіжного центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя». Разом з тим до організації  фестивалю долучились представники Липлянської спеціалізованої школи інтернат та Маневицький інклюзивно-ресурсний центр.

Вас може зацікавити

Громада Різдва Христового м. Горохів відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні навечір’я Різдва Христового архієреї молились у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

Закликаємо підтримати петицію про збереження Києво-Печерської лаври за УПЦ

Редактор Головний