15 C
Lutsk
Неділя, 14 Червня, 2026
Відео

Відбулася зустріч випускників Волинської духовної семінарії 2005 року. ФОТО

У понеділок, 7 вересня 2020 року, у Свято-Покровському храмі Луцька для звершення Божественної літургії зібрались випускники ВДС 2005 року.

Урочисту службу очолив архімандрит Аліпій (Сапіга), якому співслужили випускники семінарії у священному сані, які нині завершують пастирський послух у різних єпархіях Української Православної Церкви.

Після завершення богослужіння випускники відвідали рідну семінарію та зустрілися з ректором ВДС архімандритом Євменієм (Михалевським).

 

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Літургію у Велику Суботу

Редактор Головний

Предстоятель: Як людині вести боротьбу з демонами, які прагнуть нею заволодіти? ВІДЕО

Редактор Головний

Звернення православних Волині до президента Росії Володимира Путіна

Редактор Головний