10 C
Lutsk
Понеділок, 26 Лютий, 2024
Новини УПЦ

Важливо сповідувати віру, але важливіше – жити по вірі, – Предстоятель

Щоб бути гідними нащадками святого князя Володимира, ми повинні уподібнюватися йому в його вірі за Євангельськими Законами, підкреслив Предстоятель.

28 липня 2019 року в своїй проповіді в День Хрещення Русі та день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів про те, що ми повинні намагатися бути гідними нащадками хрестителя Русі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Цей день для нас є великим днем, тому що ми стали дітьми Божими, чадами вічного спасіння і вічного життя. Ми зберігаємо Святу віру, яку нам приніс святий князь Володимир, поважаємо її – не тільки сповідуємо вустами, а й намагаємося жити за цією вірою. Якщо ми хочемо бути гідними нащадками св. кн. Володимира, то повинні уподібнюватися йому в його вірі за Євангельськими Законами», – підкреслив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Тому, за словами Блаженнішого владики, якщо ми хочемо бути гідними нащадками Хрестителя Русі, то теж «повинні змінити своє життя з гріховного на праведне».

«Ми повинні будувати своє життя на Священних законах Євангелія, – зазначив владика. – Той чоловік, який підпорядковує себе цим Священним Заповідям, сам стає любов’ю, наповнюється благодаттю Божою, яка вчить людину правильно любити Бога і любити ближнього».

Блаженніший владика зазначив, що ми повинні прагнути бути нащадками святого князя Володимира “не тільки по плоті, а ще більше по духу». «Щоб ми намагалися жити так свято, як він жив, творити добро так, як він творив, щоб ми берегли між собою мир, щоб ми поважали один одного, щоб ми любили один одного. Тому що людина, яка любить Бога і ближнього, стає гідною вічного життя на небесах у Христі Ісусі Господі нашому», – пояснив Архіпастир.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

У єпархіальному таборі “Стежина добрА” завершились соціальні зміни. ФОТО

Редактор Головний

Джерелом справжньої інформації щодо УПЦ є виключно її офіційні інформаційні джерела

Редактор Головний