13.3 C
Lutsk
Середа, 17 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У єпархіальному таборі “Стежина добрА” завершились соціальні зміни. ФОТО

У православному дитячому таборі «Стежина добрА», з благословення керуючого Волинською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Нафанаїла, традиційно наприкінці літа тривали соціальні зміни.

24 серпня до цього спортивно-оздоровчого закладу, що розташований на території Свято-Троїцького монастиря поблизу села Старосілля Маневицького району, прибула невелика група неповносправних у супроводі команди волонтерів.

Протягом майже трьох днів візочники відпочивали на природі, спілкувалися, дивилися кіно, набиралися сили і наснаги на холодні пори року завдяки смачному і ситному п’ятиразовому харчуванню. Кожен міг обрати для себе відпочинок до смаку – хтось грав у шахи, а хтось і ризикнув здійснити давнє бажання та занурився у прохолодну воду басейну.

Перенести переїзд у близько півсотні кілометрів (переважна більшість візочників приїхали з Луцька) та полегшити пересування табором неповносправним допомагали помічники, більшість із яких були представниками товариства ім. Ніколи Святоші.

А 25 серпня у табірні кімнати заселилася ще більша група відпочивальників – представники ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» разом із супроводжуючими, батьками та рідними.

Близько сорока людей, дійсно, вдихнули життя у лісову тишу – за лічені години у майже всіх альтанках і на спортивному майданчику табору стало людно і гамірно. Активні “джерельчани”, які вже далеко не вперше відпочивають у «Стежині добрА», провели тут п’ять насичених та сповнених різноманітних подій та заходів днів.

А кульмінацією відпочинку у православному таборі для них традиційно стали Сповідь і Причастя.

Текст – Діана КОРОТЄЄВА

Фото – зі сторінок у фейсбуці Товариства Ніколи Святоші та Стежини ДобрА

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив заупокійну молитву за загиблими байкерами

Редактор Головний

Священники єпархії звершили Чин відспівування Захисника України

Редактор Головний

У кафедральному соборі звершили панахиду за загиблими внаслідок ракетного удару лучанами

Редактор Головний