7.8 C
Lutsk
Вівторок, 21 Березень, 2023
Відео Волинська єпархія Новини Фото

У Волинській єпархії помолились за ліквідаторів та людей, котрі постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. ФОТО. ВІДЕО

26 квітня виповнюється 34 роки, відколи трапилась найбільша в історії людства техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, панахиди за спокій душ тих, хто віддав життя, приборкуючи атомне полум’я, та помер від наслідків Чорнобильської катастрофи у  храмах єпархії звершили усі священнослужителі.

Сугубі молитви були піднесені, насамперед, за здоров’я людей та їхніх дітей, які були ліквідаторами та постраждалими від наслідків страшної аварії на ЧАЕС, також були піднесені молитви за упокій тих людей, котрі були ліквідаторами або постраждалими від наслідків цієї аварії, за тих, хто віддав життя за те, щоб применшити наслідки Чорнобильської катастрофи, адже нема більшої любові, коли хто життя віддав за друзів своїх.

Молитва за померлих є проявом нашої християнської любові, особливо у ці світлі Пасхальні дні.

У кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської молитву очолив клірик храму ієрей Євгеній Срібний, якому співслужили настоятель та клірики храму.

Молитва за ліквідаторів

26 квітня виповнюється 34 роки, відколи трапилась найбільша в історії людства техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕСЗ благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, панахиди за спокій душ тих, хто віддав життя, приборкуючи атомне полум’я, та помер від наслідків Чорнобильської катастрофи у храмах єпархії звершили усі священнослужителі.Молитви були піднесені за тих, хто віддав життя за те, щоб применшити наслідки Чорнобильської катастрофи: «адже нема більшої любові, коли хто життя віддав за друзів своїх.Молитва за померлих, є проявом нашої християнської любові особливо у ці світлі пасхальні дні.У кафедральному Соборі молитву очолив клірик храму ієр. Євгеній Срібний якому співслужили настоятель та клірики храму.

Gepostet von Православна Волинь am Sonntag, 26. April 2020

26 квітня виповнюється 34 роки, відколи трапилась найбільша в історії людства техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС.З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, панахиди за спокій душ тих, хто віддав життя, приборкуючи атомне полум’я, та помер від наслідків Чорнобильської катастрофи у храмах єпархії звершили усі священнослужителі.Молитви були піднесені за тих, хто віддав життя за те, щоб применшити наслідки Чорнобильської катастрофи: «адже нема більшої любові, коли хто життя віддав за друзів своїх.Молитва за померлих, є проявом нашої християнської любові особливо у ці світлі пасхальні дні.У кафедральному Соборі молитву очолив клірик храму ієр. Євгеній Срібний якому співслужили настоятель та клірики храму.

Gepostet von Православна Волинь am Sonntag, 26. April 2020

25 квітня 2020 року,  у міському парку Каменя-Каширського біля пам’ятного знака загиблим Героям-ліквідаторам відбулося богослужіння, яке звершив настоятель храму святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк.

Під час молитви линули до Престолу Всевишнього прохання Милості Божої для безсмертних душ Героїв-Ліквідаторів та Божого Благословення і міцного здоров’я живим їхнім побратимам, яких ми вже звикли називати “чорнобильцями”.

У Волинській області наслідки катастрофи на ЧАЕС відчули на собі 160 тисяч чоловік. Тисячі волинян були серед тих, хто ліквідував страшні наслідки тієї події, віддавши за це своє здоров’я і життя.

Вас може зацікавити

Митрополит Володимир вважав, що для автокефалії УПЦ – ще не час: митр. Софроній. ВІДЕО

Редактор Головний

Напередодні 4-ої неділі після Пасхи архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння

Редактор Головний

У неділю про самаряниню архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний