22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У Волинській духовній семінарії молитовно розпочали новий навчальний рік

У четвер, 1 вересня, перед початком нового 2022-2023 навчального року у Волинській духовній семінарії було відслужено Божественну літургію.

Очолив богослужіння ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський). Йому співслужили проректори і викладачі духовної школи у священному сані, – йдеться на сайті ВДС. 

Далі був відслужений Молебень перед початком навчанням, яке цьогоріч триватиме у непростий для України час війни.

“У цей день хочеться побажати викладачам і студентам Волинської духовної семінарії великої милості Божої, а особливо миру нашій державі Україні та спокою святій Матері Церкві”, – сказав архімандрит Євменій.

Звертаючись до студентів, отець ректор нагадав про ті завдання, які ставить перед виховцями ВДС духовна освіта: “Найперше, це укріплення вашої віри. Бо від того, наскільки міцна ваша віра,  залежитиме і ваше подальше служіння Церкві. Тому необхідно брати від навчання все найкраще, щоб не лише укріпити власну віру, але й надихнути на шлях істини тих, хто знаходиться навколо вас. Особистий приклад віри і благопочестя дуже важливий для тих, хто прагне до Царства Небесного”.

Архімандрит Євменій також наголосив на важливості вивчення широкого спектру предметів: “Духовна освіта передбачає здобуття богословських знань, але в сучасному світі для студента духовної школи вивчення лише богословських предметів є недостатнім. Тому потрібно черпати знання зі світських наук: історії, словесності, педагогіки, психології та інших сфер знань. Адже до пастиря за духовною допомогою дуже часто приходять люди освічені, і з ними необхідно розмовляти їхньою мовою”.

На завершення були зроблені пам’ятні фотографії та відбулось спілкування з класними наставниками.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 27-у після П’ятидесятниці, святих праотців, єпископ Афанасій звершив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

26 березня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Європейський суд з прав людини відкрив провадження у справі про заборону УПЦ у місті на Волині

Редактор Головний