13.3 C
Lutsk
Неділя, 1 Жовтень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

У Волинській духовній семінарії молитовно розпочали новий навчальний рік

У четвер, 1 вересня, перед початком нового 2022-2023 навчального року у Волинській духовній семінарії було відслужено Божественну літургію.

Очолив богослужіння ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський). Йому співслужили проректори і викладачі духовної школи у священному сані, – йдеться на сайті ВДС. 

Далі був відслужений Молебень перед початком навчанням, яке цьогоріч триватиме у непростий для України час війни.

“У цей день хочеться побажати викладачам і студентам Волинської духовної семінарії великої милості Божої, а особливо миру нашій державі Україні та спокою святій Матері Церкві”, – сказав архімандрит Євменій.

Звертаючись до студентів, отець ректор нагадав про ті завдання, які ставить перед виховцями ВДС духовна освіта: “Найперше, це укріплення вашої віри. Бо від того, наскільки міцна ваша віра,  залежитиме і ваше подальше служіння Церкві. Тому необхідно брати від навчання все найкраще, щоб не лише укріпити власну віру, але й надихнути на шлях істини тих, хто знаходиться навколо вас. Особистий приклад віри і благопочестя дуже важливий для тих, хто прагне до Царства Небесного”.

Архімандрит Євменій також наголосив на важливості вивчення широкого спектру предметів: “Духовна освіта передбачає здобуття богословських знань, але в сучасному світі для студента духовної школи вивчення лише богословських предметів є недостатнім. Тому потрібно черпати знання зі світських наук: історії, словесності, педагогіки, психології та інших сфер знань. Адже до пастиря за духовною допомогою дуже часто приходять люди освічені, і з ними необхідно розмовляти їхньою мовою”.

На завершення були зроблені пам’ятні фотографії та відбулось спілкування з класними наставниками.

Вас може зацікавити

У день пам’яті Іоанна Богослова єпископ Афанасій звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

Графік богослужінь у храмах Луцька в новорічну ніч

Редактор Головний

Хрест – це знамено нашої перемоги, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний