Четвер, 30 Листопад, 2023
Волинська єпархія Новини

У ВДС підведені підсумки першого семестру 2020-2021 навчального року

На зібранні викладацької корпорації духовної школи Волині були підведені підсумки першого семестру 2020-2021 навчального року.

Під час засідання архімандрит Євменій представив присутнім нового проректора з виховної роботи ВДС ієромонаха Кирила (Видрича), а також нового викладача Регентського відділення семінарії Людмилу Кузьмук.

Під час педради проректор з навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк) розповів про навчальну успішність вихованців у першому півріччі, а проректор з наукової роботи ВДС протоієрей Олександр Федчук доповів про стан написання кваліфікаційних бакалаврських робіт.

Крім того, отець Олександр подякував викладачам, які долучились своїми науковими статтями до видання першого випуску Церковно-історичного збірника Волинської духовної семінарії.

Про успішність вихованок Регентського відділення ВДС доповів інспектор Регентського училища протоієрей Олександр Богданов.

На завершення отець ректор привітав викладачів з прийдешніми новорічно-різдвяними святами і побажав Божого благословення у наступному навчальному півріччі.

Вас може зацікавити

Святкова всенічна напередодні престольного свята храму Волинської духовної семінарії

Редактор Головний

Розпорядження архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла

Редактор Головний

Волинська єпархія організувала Хресний хід до дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської

Редактор Головний