9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У ВДС обговорили військове волонтерство УПЦ на передовій

У середу, 6 вересня 2023 року, з благословіння керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла у Волинській духовній семінарії відбулась зустріч із заступником голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієреєм В’ячеславом Яковенком і першим проректором Київської духовної академії і семінарії протоієреєм Сергієм Ющиком.

На зустрічі були присутні вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій (Герман), ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), а також проректори, викладачі і студенти духовної школи Волині.

Отець В’ячеслав розповів про свою багаторічну співпрацю зі Збройними силами України, а також волонтерство священнослужителів УПЦ під час повномасштабної агресії росії проти України.

Окрему увагу було приділено функціонуванню евакуаційного медичного підрозділу, який виконує завдання на передових лініях оборони України.

Також обговорили особливості духовної опіки та підтримки військових на передовій та участь вихованців духовних шкіл у допомозі постраждалим під час війни.

Вас може зацікавити

Не збираймо скарбів для себе, а багатіймо в Бога: проповідь у неділю 26-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний

Проповідь у другий день Великого посту

Редактор Головний

У Неділю 36-ту після Пʼятидесятниці Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний