7.4 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У Світлу суботу єпископ Афанасій очолив святкову Літургію в кафедральному соборі

25 квітня 2020 року, у суботу Світлої седмиці, вікарний Волинської єпархії УПЦ єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Цього дня Архіпастирю співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель собору прот. Володимир Яцишин, проректор з навчальної роботи ВДС архімандрит Феофан (Кирилюк), прес-секретар єпархії прот. Віктор Аніпко та клірики кафедрального храму.

Під час Літургії були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Наприкінці Богослужіння була прочитана молитва на роздроблення артоса. 


Частки артоса, отримані в храмі, благоговійно зберігаються віруючими протягом року. Артос вживається в особливих випадках, наприклад, під час хвороб і тяжких переживань та інших життєвих іспитів, часто з Богоявленською водою, і завжди зі словами «Христос воскрес!»

Вас може зацікавити

«Не ставайте біля престолу, як біля станка, бо це величезна святиня»: Спогади випускників 2001 року про роки навчання у ВДС

Редактор Головний

Вулицями Луцька пройшов велелюдний хресний хід. ФОТО

Редактор Головний

Престольне свято кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний