18.9 C
Lutsk
Вівторок, 22 Жовтень, 2019
УПЦ Фото

У Почаївському Свято-Духівському скиту відзначили 800-річчя обителі. ФОТО

17 червня 2019 року, в день Святого Духа, в Почаївському Свято-Духівському скиту відбулися урочистості з нагоди 800-річчя обителі, що завершилися багатотисячним хресним ходом та освяченням новозбудованої дзвіниці і пам’ятної каплички, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на сайт Почаївської Лаври.

Святкову Божественну літургію в Іверському храмі скита очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор. Його Преосвященству співслужили: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, намісник Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, скитоначальник архімандрит Пафнутій (Целік), братія обителі в священному сані та великий сонм духовенства, який прибув на святкування. За богослужінням  також молився митрополит Іов (Тивонюк).

На малому вході скитоначальник архімандрит Пафнутій (Целік) був відзначений великою церковною нагородою – правом носіння другого хреста з прикрасами.

Зі словом проповіді до багатотисячного народу звернувся митрополит Феодор.

Після закінчення Літургії відбувся велелюдний хресний хід до новозбудованої дзвіниці та пам’ятної каплички, після чого відбувся чин їх освячення.

Наприкінці богослужіння до всіх присутніх звернувся скитоначальник архімандрит Пафнутій.

На завершення святкування 800-літнього ювілею хори проспівали всім присутнім многоліття, та була запропонована святкова трапеза.

 

Вас може зацікавити

Ми не знаємо інших Помісних Церков в Україні, крім Церкви, яку очолює Блаженніший Митрополит Онуфрій, – ієрарх Сербської Церкви

Напередодні дня родини сімейний відділ Волинської єпархії провів тематичний концерт

Священники Волинської єпархії взяли участь у заходах з нагоди Дня Незалежності. ФОТО