14.8 C
Lutsk
Четвер, 4 Червень, 2020
Волинська єпархія Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл привітав настоятеля кафедрального собору з 30-річним ювілеєм священницької хіротонії. ФОТО

2 грудня, у день пам’яті преподобного Варлаама Печерського, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської, настоятель якого саме в цей день відзначає 30-літній ювілей священницької хіротонії.

У цей день архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), прессекретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького районного округу протоієрей Петро Приступа, завідуючий  канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході, з благословення митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий Волинською єпархією нагородив настоятеля кафедрального собору Луцька протоієрея Володимира Яцишина орденом апостола Іоанна Богослова.

Також з нагоди 50-річного ювілею прессекретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко був нагороджений орденом преподобного Нестора Літописця.

Медаллю “Волинської ікони Божої Матері” був нагороджений благодійник Волинської єпархії та храму Всіх Святих землі Волинської Олександр Пенкаля.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Після завершення Літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Звернувшись з вітальним словом, архіпастир побажав протоієрею Володимиру, щоб 30 років священницького служіння біля Престолу Божого повертались сторицею у благословенні Господньому та щоб Воскреслий Христос Бог благословив й надалі проповідувати слово Євангельської істини та продовжувати бути достойним прикладом істинного пастиря Церкви Христової.

Також владика привітав з 50-річним ювілеєм прессекретаря єпархії протоієрея Віктора Аніпка та побажав й надалі трудитись на благо Господньої Церкви.

У свою чергу, ювіляр та настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин щиро подякував архіпастирю, собору духовенства та всім присутнім за щирі слова привітань і попрохав у владики благословення й надалі трудитись на славу Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл здійснив архіпастирський візит у село Кияж. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкове всенічне бдіння напередодні Різдва Христового. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні Вознесіння єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний