22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У ніч Славного Христового Воскресіння архієпископ Нафанаїл очолив урочисте богослужіння у кафедральному соборі

У ніч з 23 на 24 квітня 2022 року, свято Світлого Христового Воскресіння, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив пасхальну утреню та урочисту Божественну літургію в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Богослужіння розпочалось з пасхальної полуношниці. Потім священнослужителі на чолі з архіпастирем пройшли хресною ходою.

Також делегація Волинської єпархії привезла віруючій громаді Благодатний Вогонь. Благодатним Вогнем було запалено в храмі всі свічки і лампади.

Архіпастирю співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

На сугубій єктенії на Божественній літургії священнослужителі піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після заамвонної молитви на Літургії архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив пасхальний артос. Наприкінці богослужіння Архіпастир окропив святою водою вірян та їхні  пасхальні кошики.

Вас може зацікавити

Свята Іуліанія Ольшанська: хіба можна в молоді роки досягти святості?

Редактор Головний

«Рік церковного життя засвідчив правильність рішень Собору УПЦ», – Звернення Священного Синоду

Редактор Головний

29 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний