9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Волинська єпархія Новини

У Неділю про блудного сина архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію

28 лютого 2021 року, у неділю про блудного сина, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. 

Цього дня владиці співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Феофан (Кирилюк) та клірики храму.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння владика Нафанаїл звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді, у якій пояснив сьогоднішнє євангельське читання про блудного сина.

Ця притча чітко показує нам велике значення каяття у нашому житті. Уявімо собі, що блудний син не розкаявся б у своєму вчинку. Він би загинув від голоду у чужій стороні. А так усвідомлення своєї провини, бачення глибини свого падіння і бажання повернутись до батьківського дому не лише рятують його від голодної смерті, а й повертають йому його синівську гідність.

Отже, сьогоднішнє Євангельське читання спрямоване до совісті кожного з нас, кожного, хто шукає покаяння. І, можливо, якщо хтось з нас ще досить далеко до того, щоб покаятись, але у своєму серці має бажання виправитись, пам’ятаймо – Бог нас бачить, Він спішить нам назустріч, Він готовий простити нас і зробити спадкоємцями Царства небесного.

Вас може зацікавити

Церква між першим і другим пришестям Христовим

Редактор Головний

Архіпастир зустрівся із духовенством та вірянами Луцька щодо Постанов, які були прийняті на Соборі УПЦ

Редактор Головний

Напередодні Неділі Жінок Мироносиць архієпископ Нафанаїл очолив святкову всенічну у кафедральному соборі

Редактор Головний