Середа, 7 Грудень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю після Воздвиження Архіпастир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

2 жовтня 2022 року, у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, клірики храму.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

У молитві після сугубої єктенії Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після читання святого Євангелія Високопреосвященніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам притчу про таланти.

«Ми повинні використовувати ці таланти так, щоб зберігати у світі Божественну гармонію, – сказав він. — Божественна гармонія дає людині відчуття блаженства. Людині, яка живе в такій гармонії, добре, вона задоволена всім, не гордиться, а просто смиренно усвідомлює, що має все, що їй потрібно і чого вона хоче».

Вас може зацікавити

Що можна і що не можна під час Успенського посту?

Редактор Головний

У день Покрову Пресвятої Богородиці православна громада селища Цумань молитовно відзначила престольне свято

Редактор Головний

Як у храмах Волинської єпархії на честь Архістратига Михаїла відзначили престольні свята. ФОТО

Редактор Головний