13.3 C
Lutsk
Вівторок, 27 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У Неділю 26-ту після Пʼятидесятниці Архіпастир звершив дияконську хіротонію

3 грудня 2023 року, у Неділю 26-ту після Пʼятидесятниці,  митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію  у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), клірики храму та єпархії.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні молитви за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Під час Богослужіння керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії Миколою Тищуком.

Після відпусту Його Високопреосвященство звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Вас може зацікавити

І хлопчина вийшов за село, щоб зустріти Богородицю: Завершився тринадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Відкрито кримінальне провадження щодо спроби рейдерського захоплення храму УПЦ у селі Ржищів

Редактор Головний

Та людина, яка любить Бога понад усе, любить і свою землю, і свій народ, – Предстоятель

Редактор Головний