6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Священники єпархії передали допомогу у звільнені від окупантів села на Житомирщині та Київщині

Стараннями Волинської єпархії вдалося зібрати та завезти допомогу людям, котрі постраждали від війни.
Спільними зусиллями прихожан храмів св. ап. Петра і Павла м. Луцьк, общинам Струмівка, Озденіж, Карпилівка, Мильськ, Іванчиці, Тоболи та Карасин, вдалося зібрати два мікроавтобуси гуманітарної допомоги, яку доставити у села Малинського району Житомирської області та прилеглих до нього сіл Київської області, які були під окупацією.
Третій мікроавтобус попрямував до м. Бровари, де з допомогою духовенства Київської округи продукти харчування, через настоятелів храмів, отримали жителі сіл Велика Димирка, Богданівка, Калита і Плоске.

Свято-Благовіщенський храм м. Луцьк спільно з прихожанами Свято-Петро-Павлівського храму с. Карпилівка передали допомогу на Київ і Київську область. Допомогу, зокрема, отримали у с. Заворичі Київської області, де в перші дні війни згорів храм. Наразі настоятель парафії спільно з вірянами та волонтерами поставили невеличку капличку та готуються до Паски Господньої.

Свято-Миколаївська парафія м. Луцьк долучилася до передачі продуктів та ліків на Харків. “Продовжуємо щоденно добрі справи для слави Божої”, – коментує настоятель храму прот. Валентин Марчук.

Стараннями кількох приходів у Локачинському благочинні вдалося зібрати та передати продукти харчування доя вимушено-переселених осіб. Долучилися до цієї благої справи прихожани Свято-Димитрівського храму села Білопіль, Свято-Троїцького храму села Кути, храму Спаса Нерукотворного с. Колпитів, Свято-Покровського храму с. Привітне, Свято-Михайлівського храму с. Конюхи. 

Вас може зацікавити

У день пам’яті прп. Амфілохія Почаївського митрополит Нафанаїл очолив святкове богослужіння в храмі с. Боратин. ФОТО

Редактор Головний

20 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

23 листопада 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний