13.3 C
Lutsk
Неділя, 1 Жовтень, 2023
Новини УПЦ Фото

У Львові замироточила ікона Божої Матері. ФОТО

Точна копія чудотворної ікони замироточила в храмі преподобного Амфілохія Почаївського в місті Мостиська.

В храмі преподобного Амфілохія Почаївського в місті Мостиська Львівської області замироточила точна копія чудотворної Тихвінської Львівської сльоточивої ікони Пресвятої Богородиці. Чудо помітили під час богослужіння 9 липня 2019 року, зараз настоятель храму протоієрей Микола Петрущак продовжує спостереження за образом, повідомляє СПЖ з посиланням на сайт Львівської єпархії.

Архієпископ Львівський і Галицький Філарет (Кучеров) благословив відслужити перед списком чудотворної ікони, який замироточив, параклісіс з акафістом Пресвятій Богородиці.

Ікону, копія якої замироточила, написали раніше для Іллінського скиту на Святій Горі Афон, а в 1877 році на ній помітили сльози, які виступили з очей Богородиці. З тих пір образ називають «Тихвінською сльозоточивою». Оскільки в Іллінському скиту подвизалися українці, які прийшли на Афон, в 1905 році ченці подарували точну копію ікони Пресвятої Богородиці львівському православному храму в честь великомученика Георгія Побідоносця, який спорудили в 1901 році. Пізніше список прославився чудесами, а в 1997 році Священний Синод Української Православної Церкви встановив святкування на честь чудотворної копії ікони, яке щорічно відбувається 9 липня за новим стилем.

Вас може зацікавити

Тим, хто вірять Богу, не потрібні дива – Блаженніший Митрополит Онуфрій. ВІДЕО

Редактор Головний

«Слово Предстоятеля»: Бути чистими провідниками благодаті Божої 

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив Божественну літургію та чин Торжества Православ’я у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний