-1.1 C
Lutsk
П’ятниця, 27 Січень, 2023
Волинська єпархія Новини

У Луцьку з нагоди Дня православної молоді відбудеться фестиваль #Стрітенняfest 2021. АНОНС

У понеділок, 15 лютого 2021 року, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у приміщенні Палацу культури міста Луцька (вулиця Богдана Хмельницького, 1) відбудеться щорічний фестиваль #Стрітенняfest з нагоди Дня православної молоді.
Початок о 18:00.
Вхід вільний із дотриманням усіх карантинних вимог.
На учасників фестивалю чекатиме спільна молитва, показ фільму “Де ти, Адаме?”, панельна дискусія на тему: “Духовне життя в теорії і на практиці”, солодкі частування та спілкування з молоддю.
Особливий гість заходу: продюсер фільму “Де ти, Адаме?” протодиякон Олександр Пліска.
Додаткова інформація за телефоном +380663912308
Нагадаємо, що День православної молоді відзначається у світі, починаючи з 1953 року. Роком раніше, у 1952, у Франції провели Першу Генеральну асамблею Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос», від якої і почалася діяльність цієї суспільно-церковної організації. Її головною метою стало служіння Церкві, а також налагодження контактів між представниками молодого віруючого покоління різних держав.
Сьогодні до цього руху залучені молоді віряни з понад сорока країн, які об’єднані у понад сто організацій. 15 лютого на свято Стрітення Господнього молоді люди зустрічаються зі священиками, проводять соціальні та інші культурні заходи.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив заупокійне вечірнє богослужіння по спочилому митрополиту Варфоломію

Редактор Головний

У кафедральному соборі зібрали продукти для потреб міської лікарні

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив вечірню з читанням акафісту

Редактор Головний