6.7 C
Lutsk
Вівторок, 24 Травень, 2022
Волинська єпархія Новини

У Луцьку з нагоди Дня православної молоді відбудеться фестиваль #Стрітенняfest 2021. АНОНС

У понеділок, 15 лютого 2021 року, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у приміщенні Палацу культури міста Луцька (вулиця Богдана Хмельницького, 1) відбудеться щорічний фестиваль #Стрітенняfest з нагоди Дня православної молоді.
Початок о 18:00.
Вхід вільний із дотриманням усіх карантинних вимог.
На учасників фестивалю чекатиме спільна молитва, показ фільму “Де ти, Адаме?”, панельна дискусія на тему: “Духовне життя в теорії і на практиці”, солодкі частування та спілкування з молоддю.
Особливий гість заходу: продюсер фільму “Де ти, Адаме?” протодиякон Олександр Пліска.
Додаткова інформація за телефоном +380663912308
Нагадаємо, що День православної молоді відзначається у світі, починаючи з 1953 року. Роком раніше, у 1952, у Франції провели Першу Генеральну асамблею Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос», від якої і почалася діяльність цієї суспільно-церковної організації. Її головною метою стало служіння Церкві, а також налагодження контактів між представниками молодого віруючого покоління різних держав.
Сьогодні до цього руху залучені молоді віряни з понад сорока країн, які об’єднані у понад сто організацій. 15 лютого на свято Стрітення Господнього молоді люди зустрічаються зі священиками, проводять соціальні та інші культурні заходи.

Вас може зацікавити

Митрополит Володимир вважав, що для автокефалії УПЦ – ще не час: митр. Софроній. ВІДЕО

Редактор Головний

Напередодні неділі про страшний суд єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

Єпископ Афанасій у 80-ту річницю початку Великої Вітчизняної війни в Парку Слави м. Луцька відслужив літію у співслужінні духовенства

Редактор Головний