-4.3 C
Lutsk
Субота, 9 Грудень, 2023
Волинська єпархія Всі новини Новини

У Колках в молодіжному центрі “ІКОС” провели інформаційно-просвітницький захід

У понеділок, 13 листопада 2023 року, в молодіжному центрі “ІКОС” в Колках, з благословіння митрополита Волинського і Луцького Нафанаїла, провели інформаційно-просвітницький захід. 

Лекторами заходу були настоятель Свято-Покровського храму Луцька, проректор з навчальної роботи Волинської духовної семінарії, кандидат богословських наук архімандрит Феофан (Кирилюк) та викладач Волинської духовної семінарії, магістр богослів’я диякон Вадим Бацман.

“Виступили з доповідями, які вже виголошували на одному із наших Покровських заходів. Були приємно вражені стильно оформленим приміщенням. Видно, що там пророблено багато кропіткої праці. Є спортивний майданчик, простір для лекцій, і взагалі там хоч проводь гурток танців.

Щиро вдячний організаторам і їх помічникам, особливо вдячний дорогим отцям Михаїлу Анісімову і Олександру Білінському. Окрема вдячність о. Миколаю Новосаду, завдяки якому народилась ідея цієї зустрічі. Щиро вдячний всім учасникам, які уважно і терпеливо слухали наші доповіді. Було дуже приємно завітати до вас в гості”, – прокоментував отець Феофан у соцмережі зустріч.

Вас може зацікавити

У неділю Антипасхи єпископ Афанасій звершив Літургію в Свято-Іллінському храмі м. Камінь-Каширський

Редактор Головний

«Рік церковного життя засвідчив правильність рішень Собору УПЦ», – Звернення Священного Синоду

Редактор Головний

Єпископ Афанасій взяв участь у всенічній напередодні дня вшанування Зимненської ікони Божої Матері

Редактор Головний