3.3 C
Lutsk
Вівторок, 28 Березень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

У день Різдва Христового в недільній школі села Черче провели святковий урок

У день Різдва Христового відбувся особливий урок в учнів недільної школи села Черче, на якому були присутні і їхні батьки. Зустріч провів протоієрей Віктор, настоятель Свято-Георгіївського храму.

Заняття розпочалося молитвою і продовжилося виступом старшокласників. Вони виконували колядки та вітали всіх різдвяними віншуваннями. Опісля виступала і малеча. Поділившись заздалегідь на групи, діти співали колядки та розповідали різдвяні вірші, за що всі отримали подарунки.

Також щороку у день Різдва Христового отець Віктор готує для своїх вихованців щось особливе. Цього разу проводився “Різдвяний аукціон”, учасниками якого стали учні 5-8 класів. На “аукціоні” були представлені “солодкі” лоти, кожен з яких був пронумерований. Хто який придбає, визначали за допомогою рандомайзера. Тобто, який номер висвічується в програмі, такий подарунок і дістається.

За кожен лот діти розплачувалися балами, які нараховувалися за успішність у навчанні в недільній школі протягом року. Додаткові бали можна було отримати за відвідування богослужінь, а також за те, що хтось із батьків прийшов на святковий урок. Кожен міг придбати стільки лотів, на скільки вистачить балів. “Сьогодні обмежень немає”, – зазначив отець Віктор.

Хтось вторгував один подарунок, комусь балів вистачило на два. А найкмітливішим пощастило придбати по 3 солодких призи.

Наприкінці священик вручив подарунки меншим братикам і сестричкам учнів недільної школи — своїм майбутнім вихованцям. Зустріч завершилася спільною молитвою.

Вас може зацікавити

У Свято-Миколаївському храмі Луцька звершили Таїнство соборування над дітьми з аутизмом та їх батьками

Редактор Головний

Проповідь у день Введення в храм Пресвятої Богородиці

Редактор Головний

Напередодні неділі Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської керуючий єпархією звершив всенічну. ФОТО

Редактор Головний