10.1 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день Преображення Господнього Архіпастир звершив святкове богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

19 серпня 2022 року, у день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

За Літургією священнослужителі помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Літургії владика Нафанаїл розповів пастві про Преображення Господнє. Архіпастир пояснив вірянам, як досягнути Світла радості і втіхи, яке побачили апостоли на Фаворі.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією звершив освячення плодів та окропив святою водою паству, а також виноград і фрукти, які принесли віряни.

Вас може зацікавити

У неділю Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської архієпископ Нафанаїл звершив богослужіння. ФОТО

Редактор Головний

12 вересня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Що стає з людиною після прийняття Тіла і Крові Христа

Редактор Головний