21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У день пам’яті Архістратига Михаїла та всіх Небесних сил митрополит Нафанаїл звершив літургію у Свято-Покровському храмі

21 листопада 2023 року, у день пам’яті Архістратига Михаїла та всіх Небесних сил, митрополит  Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. 

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), архімандрит Аліпій (Сапіга), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені заупокійні молитви за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці Літургії біля ікони Собору Архістратига Божого Михаїла було звершено чин славління, після чого керуючий єпархією привітав присутніх зі святом та закликав на усіх Боже благословення.

Вас може зацікавити

Свт. Інокентій Херсонський: як добра і втішна віра наша!

Редактор Головний

У Луцьку попрощалися із загиблим Героєм України Віталієм – братом клірика єпархії свящ. Назарія Приймака

Редактор Головний

Звідки виникло слово Бог

Редактор Головний