11.7 C
Lutsk
Неділя, 25 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день Обрізання Господнього Архіпастир звершив Богослужіння у Старосільському жіночому монастирі

14 січня 2023 року, у день свята Обрізання Господнього та у день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому жіночому монастирі села Старосілля Маневицького району.

Архіпастирський візит відбувся з нагоди престольного свята одного з храмів обителі, освяченого на честь святителя Василія Великого.

Цього дня владиці співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Фотій (Бегаль),  архімандрит Ілля (Вишневський) та клірики Волинської єпархії.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також за богослужінням молились сестри обителі та віруючі люди з сусідніх сіл.

Після завершення Літургії архієпископ Нафанаїл виголосив проповідь, у якій згадав окремі епізоди з життя святителя Василія Великого, ставлячи його святительське служіння у приклад кожному православному християнину. Також владика привітав ігуменю, сестер обителі й усіх присутніх з різдвяними святами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЄ – ДЕНЬ ЗАКОНУ БОЖОГо

Вас може зацікавити

20 вересня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У дитячому єпархіальному таборі “Стежина добра” завершилась друга зміна. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні Неділі 8-ї після П’ятидесятниці Архіпастир звершив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний