16.7 C
Lutsk
Неділя, 1 Жовтень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

Творімо добро разом

Завершується Різдвяний піст. Це особлива пора для кожної православної людини. Усі ми, готуючись зустріти новонародженого Спасителя, тримаємо піст у їжі, посилюємо свої молитви у молитовному правилі, стараємося робити більше добра для наших ближніх.

Для нашої країни нині важкий час, коли Україна відстоює своє право на незалежність та цілісність своїх кордонів. Наші захисники мужньо обороняються та проганяють ворога з нашої землі.

У час посту ми особливо посилили молитви за наших воїнів та за нашу Батьківщину. Водночас, стараємося більше зробити хороших справ не лише ближнім своїм, які поряд, а й тим – хто далеко. Хто в мороз і сонце, в голоді чи ситості відвойовує наші спокійні дні та ночі.

Від самого початку воєнних дій наші віряни захищають свою країну, жертвуючи життям заради визволення рідної землі. Клірики єпархії постійно підносять молитви та надають матеріальну допомогу військовослужбовцям, вимушеним переселенцям та іншим категоріям населення, які постраждали від війни.

Волинська єпархія УПЦ звертається до усіх небайдужих вірян з проханням особливо в цей час попіклуватися про наших воїнів-захисників. Щоб спільними молитвами якнайшвидше уся Україна молитовно зустріла Богонемовля під мирним небом нашої Батьківщини.

Вас може зацікавити

Тих, хто вчинив насильство в Бучі, віддаю на суд Божий, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

Як молитись, коли бракує часу? – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

10 лютого 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний