11.7 C
Lutsk
Неділя, 25 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини

Свято-Хрестовоздвиженська громада м. Луцьк відзначила престольне свято. ФОТО

27 вересня 2019 року, у день всесвітнього Воздвиження Хреста Господнього громада луцького храму, який знаходиться у луцькому мікрорайоні Теремно відзначила престольне свято, йдеться на сайті Волинської єпархії.

Урочисту Божественну літургію, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла очолив завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), якому співслужили настоятель храму секретар Волинського єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, голова Просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, голова Паломницького відділу єпархії протоієрей Богдан Линник, клірики парафії та гості у священному сані.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність православних християн.

Читати також: Керуючий єпархією очолив  Всенічне бдіння з чином Воздвиження Животворчого Хреста Господнього. ФОТО

Після закінчення Божественної літургії та Хресного ходу, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді.

Отець Вадим передав вітальні слова громаді та настоятелю з престольним святом від керуючого Волинською єпархією архієпископа Нафанаїла та від себе побажав завжди знаходитись під захистом чудотворної сили Животворчого Хреста Господнього.

У свою чергу настоятель храму протоієрей Миколай Бондарук щиро подякував собору духовенства, прихожанам та гостям престольного свята за спільну молитву й побажав, щоб милосердний Господь силою Животворчого Хреста оберігав усю повноту Православної Церкви, даруючи захист від спокус та зцілення від тілесної і духовної немочі.

Вас може зацікавити

Суд відкрив адміністративне провадження до Державного реєстратора управління культури

Редактор Головний

Волинська духовна семінарія допомогла в організації екскурсії для дітей з багатодітних сімей. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні неділі 7-ої після Пасхи єпископ Афанасій звершив всенічну у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний